Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 11-06-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A dëshironi të bëheni pjesë e kompanisë lider në mjekësinë estetike, për të zhvilluar një karrierë të suksesshme në botën e femrave? Nëse përgjigja juaj është PO, atëherë jeni në vendin e duhur.
Filorga Albania
në kuadër tē zgjerimit të aktivitetit të saj kërkon të punësojë një Menaxhere Terreni (Key Account) për linjën kozmetike Filorga.

Kualifikimet

Kriteret që duhet të plotësojë kandidatja:

 • Të ketë eksperiencë relevante në fushën e Manaxhimit dhe Shitjeve.
 • Të ketë aftësi për përmbushjen e objektivave në mënyrë autonome dhe të strukturuar.
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera në manaxhimin e klientëve dhe partnerëve të kompanisë.
 • Të ketë aftësi të shkëlqyera në prezantimin dhe promovimin e produkteve tek klientët.
 • Të ketë aftësi shumë të mira në ndjekjen me kujdes dhe përpikmëri të klientëve.
 • Të ketë aftësi të mira negocimi për realizimin e proçesit të shitjes.
 • Të ketë njohuri të mira rreth rrjeteve sociale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Në këtë pozicion, përveç pagës ofrohen edhe stimuj financiarë bazuar në performancën e arritur të nivelit të shitjeve.
Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi të dërgoni CV-në tuaj në adresën elektronike [email protected]  duke specifikuar në 'subject' pozicionin për të cilin po aplikoni.

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Poliklinika Dermolife

Klinika dermo-estetike Dermo Life, ka filluar aktivitetin e saj më 5 dhjetor 2002, e krijuar nga mjekja dermo-estetike Lida Hoxha, duke thyer kështu edhe shumë tabu në një vend me mendësi maskiliste, ku ishte krijuar ideja se punët e mëdha në Shqipëri, bëhen vetëm nga burrat. Kjo klinikë është pionierja e parë e cila punoi dhe reklamoi Dermo-Estetikën bashkëkohore dhe atë perëndimore . Që në start kjo klinikë ka qenë e profilizuar...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Petro Nini Luarasi
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 42 378 022
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë