Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Matoshi New York

Lirika Matoshi launched her namesake line of handmade accessories in 2016 at the age of 20 after moving to New York City. The Kosovo native initially began handcrafting choker necklaces on Etsy before gaining popularity for her hand-embellished tights, glittery dresses and socks, and intricate crystal covered blouses via Instagram—all created without any formal fashion school training. Inspired by her Kosovo-based fashion designer...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-06-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Prodhimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozita e punes:

  • Menaxher/e të Materialeve të Modës  

Detyrat dhe kualifikimet:

  • Personi ne kete pozite duhet te mbaj shenime dhe ti numroj produktet dhe materialet qe perdoren per krijimin e produkteve te modes.
  • Duhet te kete njohi paraprake te materialeve te modes dhe duhet t'i mesoje te gjitha materialet qe perdoren ne krijimin e produkteve te Lirika Matoshi.
  • Duhet te mbaj shenime dhe te perditesoj sasine e mbetur dhe te harxhuar gjate procesit te punes dhe te raportoj menaxhmentin. 
  • Duhet te kete njohuri ne: Excel, njohurite bazike te perordimit te kompjuterit, njohuri ne materielet a modes .
  • Duhet te kete diplome ne mode ose te jete ne proces te studimeve te modes.
  • Duhet te jete e gatshme ne cdo moment te bashkpunoje me koleget e punes. 

 

Orari i punes: 8:00 deri 4:00

Lokacioni: Prishtine 

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-ne tek: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".