Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 06-10-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria KORAL SECRETS, lider në fushën e tregëtimit të produkteve kozmetike koreane, kërkon të punësojë, në pozicionin:  

"MENAXHERE SHITJESH" pranë dyqanit FLAGSHIP STORE.
FLAGSHIP STORE, nuk është një dyqan tipik tregtar, por një përfaqësi e Kompanisë, ku klientet & bashkëpunëtorët do të njihen nga afër me Kompaninë, brendin, filozofinë, degustimin e produkteve, marrjen e informacionit dhe dhënies së sugjerimeve dhe trajtimeve të dedikuara. 

Detyrat

Detyrat kryesore kanë të bëjnë me:

  • Mikpritjen, shoqërimin e klienteve & vizitorëve.
  • Konsultimi i klientëve dhe vizitorëve me brendin, Kompaninë dhe produktet që tregtohen. 

Kualifikimet

  • Kërkojmë dikë që pëlqen të bukurën;
  • Të ketë pasion fushën e skincare;
  • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhë të punës në grup;
  • Njohuri shumë të mirë të gjuhës angleze, (avantazh zotërimi i gjuhëve të tjera);
  • Të ketë ide dhe pasion për të komunikuar me klientin;
  • Paraprakisht do të ofrohet trajnim i specializuar me pagë të mirëfilltë. 

Shënime


Mund të dërgoni CV-në në adresën e mëposhtme të email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Koral Secrets

Shoqëria KORAL SECRETS,është lider në fushën e tregëtimit të produkteve kozmetike koreane. Produkte natyrale dhe organike, pa substanca të dëmshme, me formulime inovative, të kuruara dhe të zgjedhura me përkushtim për përkujdesjen e lëkurës

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë