Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Pierre Cardin Home

Prestige Home e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 2010 me hapjen e dyqanit te pare Pierre Cardin ne Shqiperi per shitjen e tapetave. Me pas kompania e zgjeroi aktivitetin duke shtuar linjen e Home me mobilje, dysheke dhe aksesore Pierre Cardin. Ne qershor te 2014 Pierre Cardin Home vjen me Show Room-in prej 3000 m2 qe gjendet ne autostraden Tirane Durres km 12, perballe me City Park. Ne showroom i eshte kushtuar nje vemen...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Per fature e poste: Prestige Home Ad: Autostrada TR-DR km 10.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 600 0995

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Pierre Cardin Home" ne Qendren Tregtare Prestige Home kerkon te punesoje:

Menaxhere Shitjeje per ne dyqan,terren dhe On Line

Kualifikimet

Kualifikimet:

  • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë.
  • Të ketë eksperiencë pune mbi 5 vite.
  • Njohuri te pa\ketave baze kompjuterike.
  • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe negocimi;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
  • Transporti i siguruar dhe kushte shume te mira pune.
  • Pune me kohe te plote.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresen e meposhtme:

[email protected] ose [email protected]

Tel:067 6000 995


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".