Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86386

Menaxhere Rezervimi

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kërkohet të punësohet: Menaxhere Rezervimi.


Detyrat

  • Planifikimi i punëve të mirëmbajtjes, ngjarjeve dhe rezervimeve të dhomave në platformat online si aplikacioni Booking, Air bnb, rrjetet sociale dhe telefonatat;
  • Trajtimin e ankesave dhe pyetjeve të klientëve;
  • Promovimin ne rrjete sociale;
  • Ndjekja e procedurave te rezervimit, anullimet dhe rimbursimet;
  • Menaxhon kërkesat e telefonit, emailit dhe kanaleve të mediave sociale në mënyrë të shpejtë dhe profesionale dhe në përputhje me standartet e kompanisë duke siguruar saktësi dhe vëmendje ndaj detajeve në kohë;
  • Monitoron dhe koordinon stafin që është përgjegjës për mirëmbajtjen dhe pastrimin e dhomave te hotelit.

Kualifikimet

  • Aftësi shumë të mira organizative me një nivel të lartë saktësie;
  • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe aftësi për të ndërtuar marrdhënie efektive afatgjata;
  • Aftësi të mira kompjuterike me njohuri të programeve Microsoft Office;
  • Njohuri shumë të mirë në gjuhën angleze, gjuhët e tjera përbëjnë avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Pozicioni i punës ndahet në 8 muaj punë në zyrat në Tiranë dhe gjatë sezonit veror 4 muaj punë në Hotel në Vlorë.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë cv-në e tyre në adresën e emailit [email protected] duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne
ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 0697026834


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


http://www.bigmarket.al/


Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.
Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 25 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1800 puntorë, 155 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në mënyrë të suksesshme.
Big Market, është frut i një pune të përditshme e të palodhur të të gjithë stafit me furnitorët dhe klientët.
Në supermarketet Big Market tashme tregtohen më shumë se 30.000 artikuj ekskluziv që plotësojnë më së miri të gjitha nevojat e çdo familjeje.
Ofrimi i produkteve të standarteve të larta ndërkombëtare si: HACCP, SGS ISO 9001:2000, BRC, IFS, Jo OMG etj., tregon për kujdesin që Big Market tregon për cilësinë dhe sigurinë e çdo produkti sepse nevojat dhe siguria e klientëve vijnë para çdo gjëje dhe për këtë me meritë të plotë Big Market ka merituar vlerësimin si “Kompania Lider me produkte cilësore në fushën e marketeve shqiptare” ku mori “Çmimin e Konsumatorit” CCI AWARD 2015 të dhënë nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë.

Prej këtu rrjedh dhe sllogani : Big Market di çfarë zgjedh”.


INFORMACIONE KONTAKTI