Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81883

Menaxhere Marketingu

Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Marketingu

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Avantgard Sh.P.K eshte ne kerkim te nje ; Menaxhere Marketingu


Detyrat

 • Organizimi i eventeve per matjen e vitaminave dhe mineraleve ne farmaci.
 • Menaxhimi i rrjeteve sociale.
 • Organizimi i promocioneve te produkteve dhe ndjekja e vazhdueshme e tyre .
 • Raportim ditor ne lidhje me agjentet e terrenit/medrepet.
 • Te sjelle sa me shume ide inovative per marketimin e produkteve .

Kualifikimet

 • Te kete eksperience pune ne tregun farmaceutik (3-5 vite).
 • Te kete experience pune ne menaxhimin e rrjeteve sociale me programe si Canva etj.
 • Te jete njohese e gjuhes angleze.
 • I/e afte per pune individuale (planifikim dhe zbatim I strategjive).
 • Aftesi komunikimi dhe negociomi te mira.
 • Aftesi prezantuese lidhur me produktet/kompanine rreth pikave te forta dhe perfitimeve.
 • I/e gatshem per udhetime jashte Tiranes (ne rrethet kryesore ku ndodhen klientet).
 • Patente klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV- te me foto ne emailin [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AVANTGARD

Import, eksport, tregtim te produkteve parafarmaceutike dhe aparatura laboratorike.