Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ACP

Albanian Construction Portal u themelua në vitin 2013 si një nga projektet më ambicioze me qëllim krijimin e portalit të parë të ndërtimit në Shqipëri. Albanian Construction Portal u konkretizua pas një studimi të gjatë në treg dhe nevojës për të ofruar një shërbim të dedikuar për sektorin e ndërtimit. Ky portal vjen për herë të parë në treg, i specializuar dhe në funksion të kompanive që operojnë në sektorin e ndërtimit dhe sektor...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-05-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ACP eshte nje kompani e cila operon ne fushen e marketingut profesional te industrise te ndertimit. Me nje eksperience 8 vjecare dhe me kliente te konsoliduar, synohet zhvillimi dhe zgjerimi i metejshem i kompanise.

Per kete arsye nevojitet te punesohet nje Menaxhere Marketingu e cila do te kujdeset per mbarevajtjen e marredhenies me klientet.

Tek ACP mund te gjeni mundesine per zhvillim profesional, zgjerim te njohurive dhe kontakteve me bizneset ne Shqiperi, staf shume bashkepunues dhe te ardhura shume te mira.

Detyrat

  • Rinovim i kontratave me klientetet ekzistues.
  • Realizimi i kontratave me klientet e rinj.

Kualifikimet

Personi i cili do te perzgjidhet per te qene pjese e kompanise duhet te kete:

  • Eksperience pune ne shitje dhe njohuri mbi komunikimin me klientet.
  • Leje drejtimi per automjet.
  • Njohuri mbi programet baze kompjuterike.
  • Njohuri mbi fushen e marketingut online.
  • Arsim te larte.
  • Njohuri te gjuhes Angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".