Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BAULED Sh.P.K

BAULED THE BEST LIGHTING SOLUTION The Bauled has focused on improving and providing the most energy-efficient lighting solutions. In striving to provide a comprehensive set of solutions for almost all possible lighting needs, Bauled brands have developed lines that fulfill everyday niches, such as home and office lighting, as well as specialized ones, such as warehouse and manufacturing. Luxmainer & Roettec’s line of products i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Albania, Rr. Pavarsia, mbrapa Casa Italia
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 067 6060100

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-08-2020 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e ndricimit Bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin Menaxher/e Marketingu

Detyrat

 1. Përgatit përmbajtjen e materialeve reklamuese të produkteve të kompanisë, si broshura, fletë informuese, dosje promocionale, etj., si dhe administron shpërndarjen e tyre në përputhje me programet përkatëse të marketingut.
 2. Harton planet, projektet, programet dhe materialeve e tjera të marketingut.
 3. Monitoron sipas udhëzimeve të drejtuesit të departamentit, zbatimin e aktiviteteve e marketingut brenda buxhetit të caktuar dhe në përputhje me objektivat e miratuara të shoqërisë.
 4. Përgatit publikimet për shtyp, lajmet në lidhje me shoqërinë, si dhe lajmërimet në lidhje me veprimtaritë e organizuara nga kompania.
 5. Realizon prioritizimin e punëve të departamentit, bazuar në nevojat afatgjata dhe afatshkurtra, duke krijuar plane prodhimi, sipas udhëzimeve të drejtuesit të departamentit dhe në bashkëpunim të ngushtë me departamentin e shitjeve.
 6. Asiston në shitjet online (vendos komunikimin me departamentin e shitjes të kompanisë).
 7. Kujdeset për ekspozimin e produkteve në sallonet e ekspozimit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa ; Rruga Pavarsia, mbrapa Casa Italia, Kashar, Tiranë Nr Kontakti: 067 60 42 987

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".