Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Orient Express

Orient Express

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 09-10-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Firma e transportit nderkombetar te mallrave "Orient Express" kerkon te punesoje nje menaxhere logjistike. Te jete pergjegjes per planifikimin dhe menaxhimin e aktiviteteve te transportit dhe plotesimin e nevojave operative te biznesit.

Detyrat

Menaxheri i logjisikes duhet te kryej detyrat e meposhtme:
1-Planifikon menyrat e transportit, rruget dhe caktimin e ngarkeses per sasi.
2-Mbikqyr statusin e porosive dhe dergesat.
3-Kujdeset per dokumentacionin e nevojshem per doganen.
4-Koordinon ngarkesat sipas vendeve te ngarkimit.
5-Komunikon me fabrikat per tu siguruar qe ngarkesat jane gati.
6-Shqyrton, perditeson strategjite dhe pershtatet me ndryshimet e papritura te ngarkesave.

Kualifikimet

1-Arsim i larte, preferohet ne degen "Logjistike".
2-Eksperienca te mepareshme ne kete fushe eshte kusht.
3-Njohje shume e mire e gjuhes italiane dhe angleze.
4-Njohje e paketes Microsoft Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".