Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83747

Menaxhere Kategorie

Tirane, Shqipëri 11-12-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher kategorie

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-12-2023

---

---


Përshkrimi

Realizimi i blerjeve në përputhje me strategjitë e vendosura nga kompania duke koordinuar me departamentet e tjera të shitjes, marketingut, financës dhe logjistikës, për kategorinë e caktuar të produkteve.


Detyrat

 • Kërkon për oferta të ndryshme (në rrugë elktronike ose direkte) në bazë të detyrave të dhëna nga Drejtuesi i Departamentit të Blerjeve;
 • Ndjek procesin e blerjes, për kategorinë që i është caktuar deri në perfundim/magazinim në perputhje me Procedurën e Blerjeve;
 • Mirëpret nga furnitorët ofertat përkatese dhe ushtron llogjiken krahasuese oferte/cilesi/sherbim.
 • Ndjek rotacionin e stokut dhe propozon rishikim cmimi ne rast nevoje, duke paraqitur argumentat perkatese tek derjtuesi i departamentit per aprovim.
 • Ndjek pozicionimin e produkteve te kategorise perkatese ne cdo dyqan duke propozuar here pas here dhe ndryshime nese eshte e nevojshme per te rritur shitjet.
 • Përgatit llogaritjet e kostove të produkteve, të cmimeve të shitjes me shumicë /pakicë dhe i dërgon tek Drejtuesi i Departamentit të Blerjeve.
 • Përgatit ofertat periodike, si dhe oferta te dedikuara per kategorine perkatese duke ju permbajtur procedures se vendosjes se cmimeve, te cilat i dergon per aprovim tek drejtuesi i departamentit.
 • Ndjek konkurencen dhe propozon oferta/rishikim cmimi per te qene konkurues ne treg.
 • Kontrollon dhe raporton tek Drejtuesi i Departamentit të Blerjeve në mënyrë të vazhdueshme për cmimet dhe problematika te ndryshme me furnitoret.
 • Ekzekuton blerjet dhe porositë në kohën e duhur.
 • Kryen detyra te tjera qe i cakton drejtuesi kryesor.

Kualifikimet

 • Të ketë arsimin e larte.
 • Të ketë pervojë pune në të njejten fushe nga 3-5 vjet.
 • Njohuri të mira të gjuhëve të huaja, vecanërisht anglisht dhe italisht.
 • Njohuri të mira të paketës Office dhe përbën avantazh njohuritë ne programet financiare: Aftësi shume të mira komunikuese dhe negociuese.
 • Aftësi shume te mira analitike i motivuar, i organizuar, i afte per te punuar ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Cv-te duhet te dergohen ne adresen: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.kmy.al


KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te te gjitha mallrave ushqimore, industriale dhe tregtim i tyre me shumice e pakice.Import-eksport te mishit, peshkut, bulmetit dhe nenprpdukteve te tyre.Import-eksport te kafsheve te gjalla te te gjithja llojeve.Import-eksport te te gjiha llojeve te makinerive qe kane te bejne me transportin, perpunimin dhe shitjen e prodhimeve ushqimore dhe industriale.


INFORMACIONE KONTAKTI