Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Lord Hotel

LordHotel offers accommodation in Tirana. Guests can enjoy the on-site bar. Free WiFi is featured throughout the property and free private parking is available on site. Every room at this hotel is air conditioned. Every room comes with a private bathroom. For your comfort, you will find free toiletries and a hair dryer. The nearest airport is Tirana Airport, 4 km from Lord Hotel.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-08-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Drejtor Hoteli
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Lor Hotel me vendodhje :Kompleksi Autostation "Rruga naciaonale vore-fushkruje km 4 Preze" eshte ne kerkim te pozicionit te Menaxher/e Hoteli.

Detyrat

  • Koordinimi dhe supervizimi i punes se perditshme te stafit  me qellim te siguroje shërbim shumë të mire sipas standarteve te cilesise se sh.erbimit te hotelit.
  • Harton programin e punes se perditshme te punonjeseve, liste-kontrollet, pajisjen me materialet e nevojshme.
  • Kontrollon dhe siguron zbatimin e detyrave tyre si dhe ndjekjen e normativave sipas standarteve te hotelit.
  • Orienton dhe trajnon punonjesit e hotelit.
  • Siguron efikasitet dhe efiçense maksimale ne perdorimin e materialeve dhe promovimit te paketave te ofruara.
  • Mban pergjegjesi ne permbushjen e standarteve te sherbimeve hotelit sipas normativave, sistemeve dhe koncepteve te Hotelit.

Kualifikimet

  • Eksperience pune ne pozicione te ngjashme.
  • Aftesi shume te mira supervizimi, bashkepunimi dhe komunikimi.
  • Fleksibilitet ne orarin e punes.
  • Njohuri shume e mire e gjuhes angleze dhe e programeve baze te kompjuterit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lute dergoni CV tuaj ne [email protected]

Ose per me shume informacion cel +355 69 203 2501

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".