Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Finance
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria MICRO CREDIT RISK kërkon të punësoj : Menaxhere Finance.

Detyrat

 • Përgjegjëse per statusin financiar, analizim, verifikim, raportim te informacionit financiar;
 • Të mbikqyrë funksionet e departamentit të finances, shpërndarje ne kohë dhe saktësi të pasqyrave financiare dhe raportime;
 • Të sigurojë mbyllje në kohë të bilanceve dhe pasqyrave financiare, duke respektuar afate të deklarimit dhe raportimit;
 • Finalizim te shpenzimeve administrative, rregjistrim sipas standarteve dhe legjislacionit;
 • Suport per audit vjetor, si dhe bashkëpunim me auditorë të jashtëm;
 • Ndjekje për veprimet ditore të arkës dhe bankës; blerjet dhe shitjet ditore;
 • Të ndjekë detyrimet dhe pagesat ditore të klientëve kredimarrës;
 • Të azhornojnë në baza ditore pagesat e klientëve në sistemin e kredisë.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e Nivelit Bachelor dhe Master në Financë, Kontabilitet, Administrim Biznesi;
 • Të ketë minimalisht 5 vite eksperiencë pune në financë;
 • Të jetë përdorues/e i/e programit Financa 5, Bilanc;
 • Aftësi drejtuese dhe përkushtim në arritjen e rezultateve;
 • Aftësi shumë të mira në menaxhim dhe motivim stafi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV-të në adresën e e-mail: [email protected]

Tel: 0697041173.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Micro Credit Risk Shpk

Micro Credit Risk eshte institucion micro financiar qe operon ne territorin e Shqiperise I licensuar nga Banka e Shqiperise ne vitin 2019. Kompania administrohet nga z. Sokol Lumani, me pervoje profesionale ne fushen e kreditimit dhe te administrimit. MCR lindi si rezultat I kerkeses se tregut vendas per finacime te shpejta ndaj individit dhe shoqerive te vogla tregtare/agrare.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Sami Frasheri, Nd. 30, H. 7, K. 3, Ap 11, Njesia Bashkiake nr. 5, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 697041175
 • Mobile: 697041173

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë