Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 03-06-2022 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-06-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

AXIOM Albania, nje kompani e cila zoteron te drejtat e operimit ne formen e franchise per tregun Shqiptar per disa marka te ndryshme nderkombetare: The Body Shop Albania dhe The Entertainer Albania, ne kuader te zgjerimit te veprimtarise ne tregun Shqiptar, kerkon te punesoje: Menaxher/e Dyqani

Kushtet e punes:

 • Kushte te mira pune dhe mundesi per rritje.
 • Punesim me kushte sipas legjislacionit ne fuqi dhe Sigurimet Shoqerore dhe Shendetesore te paguara nga kompania.
 • Vendndodhje tek QTU ose ETC Galeria.

Detyrat

 • Drejton dhe menaxhon stafin e dyqanit.
 • Kujdeset per sherbimin ndaj klientit dhe sigurohet qe te plotesoje çdo kerkese te tij.
 • Realizon objektivat e percatuara nga kompania mbi shitjet e produkteve.
 • Suporton ne proçesin e reklamimit te produkteve ne dyqan sipas udhezimeve te Brandit.
 • Kujdeset qe dyqani te jete i rregullt i paster.

Kualifikimet

 • Te kete pasion sherbimin ndaj klientit.
 • Te kete aftesi shitjeje.
 • Te punoje ne grup dhe te kete iniciative.
 • Te kete aftesi shume te mira te komunkimit.
 • Eksperience pune ne shitje ne kompani me aktivitet te ngjashme eshte avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Deshironi ti bashkoheni ekipit tone?

Aplikoni tani me e-mail ne adresen [email protected] duke specifikuar pozicionin e kerkuar dhe dergoni nje CV ose nje pershkrim te shkurter te eksperiences tuaj.

Aplikantet e perzgjedhur per interviste do te kontaktohen nga stafi yne.

Na kontaktoni per çdo pyetje apo informacion!

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


AXIOM

AXIOM Albania, nje kompani e cila zoteron te drejtat e operimit ne formen e franchise per tregun Shqiptar per disa marka te ndryshme nderkombetare: The Body Shop Albania dhe The Entertainer Albania,

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë