Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Lushnje, Shqipëri 27-07-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Menaxhere Dyqani në Lushnje, për një kompani të suksesshme distribucioni produktesh kozmetike dhe parukerie.

Detyrat

 • Përgjegjësi për aktivitetin e shitjeve dhe menaxhimin e përditshëm të dyqanit;
 • Menaxhon, organizon, monitoron, trajnon dhe vlerëson punën e punonjësve nën mbikqyrje;
 • Bashkëpunon me punonjësit e tjerë për të arritur target dhe objektivat e vendosura;
 • Përgjegjësi për mirëmbajtjen e ambjenteve të punës, pastërtinë, promovimin dhe marketingun e veshjeve në butik;
 • Përgatit raporte ose analiza për shitjet, ndjek target dhe buxhetin e sektorit, kontrollon dhe raporton për gjendjen e inventarit, bën propozime për blerje si dhe ndjek të gjitha proceset e nevojshme për një mbarëvajtje dhe organizim sa më të mirë të punës në sektorin e tij;
 • Sugjeron dhe propozon ide të reja përmirësimi të proceseve të punës, të shërbimit ndaj klientit si dhe fushave të tjera të aktivitetit nën përgjegjësi;
 • Raporton te Administratori i përgjithshëm.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë;
 • Të ketë eksperiencë pune në fushën e shitjeve;
 • Të ketë eksperiencë në menaxhimin e stafit të shitjes;
 • Njohuri të gjuhës Angleze;
 • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe negocimi;
 • Të jetë e vetëmotivuar dhe e organizuar;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: [email protected]
Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".