Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Lobby Home

Lobby Home është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit më një siperfaqe prej 13'000 m2 që do te hapet në Tiranë gjate vitit 2021. Lobby Home i pari dhe i vetmi në këtë kategori në Shqipëri do të ofrojë një gamë të gjerë dhe të larmishme të produkteve për të arreduar shtepinë si : pllaka, parkete, pajisje hidrosanitare, wellness-i,fitnes ,si dhe cdo produkt për arredimin e ambienteve të brëndshme dhe të jas...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-05-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Koordinator Blerjes
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Lobby Home është qendra më e re tregtare dhe inovative në fushën e arredimit më një siperfaqe prej 13'000 m2 që do te hapet në Tiranë gjate vitit 2021. Lobby Home i pari dhe i vetmi në këtë kategori  në Shqipëri  do të ofrojë një gamë të gjerë dhe të larmishme të produkteve për të arreduar shtepinë si : pllaka, parkete, pajisje hidrosanitare, wellness-i,fitnes ,si dhe cdo produkt për arredimin e  ambienteve të brëndshme  dhe të jashtme duke  sjellë të bukurën dhe rehatinë në shtepitë tuaja.

Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale:   Menaxhere Blerjesh 

Detyrat

 • Planifikon, udhëheq dhe koordinon aktivitetet e blerjes sipas nevojave të kompanisë;
 • Bën kërkime dhe vlerësime mbi furnitorët, bazuar mbi çmimin, cilësinë, përzgjedhjen, shërbimin, mbështetjen, gatishmërinë, besimin, prodhimin dhe kapacitet e shperndarjes.
 • Analizon me kujdes referencat e çdo furnitori te mundshëm;
 • Menaxhon furnizimin e stokut për të gjithë rrjetin e pikave shitëse;
 • Analizon çmimet e propozuara, raportimet financiare dhe cdo informacion tjetër, për te përcaktuar çmimin me te mire;
 • Negocion cmimet, cilësinë dhe nivelin e shërbimit me furnitorët;
 • Ekzekuton blerjet dhe porosite ne kohe, me cilësinë me te larte te mundshme, me çmimin sa me te lire te mundshëm;
 • Protokollon blerjet ne kohe dhe me saktësi; Përgatit dhe mban te dhëna për te gjithë furnitorë dhe nënkontraktoret.
 • Lokalizon furnitorët e mallrave dhe koordinon për te përcaktuar disponueshmërine e produktit dhe kushtet e shitjes;
 • Rishikon kushtet e porosive dhe kontratat ne përshtatje me politika e kompanisë;
 • Analizon tregun dhe sistemin e dërgesave për te vlerësuar disponueshmerine mallrave aktualisht dhe ne te ardhmen;
 • Kujdeset per pjesen logjistike te mallit te porositur deri ne magazinimim e tij ne kompani.

Kualifikimet

 • Te ketë mbaruar universitetin, preferohet ne degët ekonomik.
 • Eksperienca ne te njejten fushe te pakten 2-3 vite.
 • Aftësi ne kompjuter, ne programet MS Office si dhe ne programet financiare dhe Navision.
 • Aftësi komunikuese, verbale dhe me shkrim me drejtuesit, koleget dhe individët brenda dhe jashtë kompanisë.
 • Aftësi analitike dhe aftësi për zgjidhjen e problemeve.
 • Aftësi organizuese, duke fshire aftësi për ti planifikuar punën dhe vendosur prioritete.
 • I motivuar, i organizuar.Gjuhet e huaja Anglisht  dhe Italisht ( komunikim me furnitor te huaj).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne Cv-ne e tyre ne adresen e emailit: [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".