Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-06-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Klar & Coffee, kërkon një Drejtuese,  për Bar Restorant Segafredo, e cila do të ketë në menaxhim të gjithë funksionet e brëndeshme të Restorantit dhe barit Segafredo.

Detyrat

• Të supervizojë performancën e personelit të Barit.

• T'u përgjigjet nevojave të Barit për produktet në mungesë. • Merret me menaxhimin e kontratave me furnitoret, invenatarin, porosite

• Të jetë e komunikueshme me stafin për vështirësi të hasura në ambjentin e punës.

• Të jetë kreative për metoda të reja marketimi dhe të ketë iniciativë. • Rishikon rregullisht operimet ne bar, cmimet, organizimet dhe oraret e stafit

• Të kontrollojë korrektësinë e shërbimit në Bar.

Kualifikimet

  •Të kenë përfunduar arsimin e lartë, preferohet dega Ekonomik/Menaxhim Biznes.

• Të kenë mbi 3 vjet eksperiencë në pozicione manaxheriale.

• Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.

• Njohje shumë të mirë të paketës Microsoft Office, si dhe të programeve financiare.

• Aftësi shumë të mira komunikimi.

• Aftësi për të punuar në grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail-in: [email protected]

ose të telefonojnë në nr Cel. : +355 69 70 08 708   Suksese!  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".