Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 27-08-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistente Administrative
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Manaxherial
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Detyrat dhe përgjegjësitë e menaxherit të zyrës përfshijnë caktimin e takimeve dhe takimeve, rregullimin e furnizimeve të zyrës, përshëndetjen e vizitorëve dhe ofrimin e mbështetjes së përgjithshme administrative për punonjësit tanë.

Përvoja e mëparshme si Menaxher i Front Office ose Administrator Zyre do të ishte avantazh.

Një Menaxher i suksesshëm i Zyrës duhet gjithashtu të ketë përvojë me një sërë softuerësh të zyrës (veglat e postës elektronike, tabelat dhe bazat e të dhënave) dhe të jetë në gjendje të trajtojë me saktësi detyrat administrative.

Në fund të fundit, menaxheri i Zyrës duhet të jetë në gjendje të sigurojë funksionimin normal të zyrës dhe të ndihmojë në përmirësimin e procedurave të kompanisë dhe funksionimit të përditshëm.

Detyrat

 Të shërbejë si person për detyrat e menaxherit të zyrës, duke përfshirë:

 • Mirëmbajtja Dërgimi me postë Furnizimet Pajisjet Faturat Detyrat Pazar Programoni takime dhe takime Organizoni paraqitjen e zyrës dhe porositni artikuj shkrimi dhe pajisje.
 • Ruani gjendjen e zyrës dhe rregulloni riparimet e nevojshme Partneritet me HR për të përditësuar dhe mbajtur politikat e zyrës sipas nevojës.
 • Organizoni operacionet dhe procedurat e zyrës.
 • Ofroni mbështetje të përgjithshme për vizitorët.
 • Të asistojë në procesin e hyrjes në bord për të punësuarit e rinj.
 • Adresoni pyetjet e punonjësve në lidhje me çështjet e menaxhimit të zyrës (p.sh. artikuj shkrimi, pajisje kompjuterike dhe rregullime udhëtimi).
 • Ndërlidhni me shitësit e menaxhimit të objekteve, duke përfshirë shërbimet e pastrimit, hotelierisë dhe sigurise.
 • Planifikoni aktivitete brenda ose jashtë saj, si festa, festime dhe konferenca.

Kualifikimet

 • Përvojë e dëshmuar si Menaxher Zyre ose Asistent Administrativ Njohuri mbi përgjegjësitë, sistemet dhe procedurat e Administratorit të Zyrës.
 • Aftësi në MS Office (në veçanti MS Excel dhe MS Outlook).
 • Aftësi të shkëlqyera të menaxhimit të kohës dhe aftësi për të kryer shumë detyra dhe për t'i dhënë përparësi punës.
 • Vëmendje ndaj detajeve dhe aftësi për zgjidhjen e problemeve.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi me shkrim dhe verbal.
 • Aftësi të forta organizative dhe planifikuese në një mjedis me ritme të shpejta.
 • Një mendje krijuese me aftësi për të sugjeruar përmirësime.
 • Diplomë e shkollës së mesme.
 • Kualifikimi shtesë si asistent administrativ ose sekretar do të jetë një plus.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

E-mail: [email protected]
Nr. Cel: 067 40 41 209
Adresa: Rr. "Gramoz Pashko ", perballe me Teatrin Calvin kati i 3 , Tirane.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. "Xhanfize Keko", Qendra e Biznesit Aldosch Kati 2, Ish-Profarma
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile: 0674041209

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë