Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83967

Menaxher zone ne sektorin e shitjeve

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania "EHW shpk", lider ne sektorin ushqimor ne Shqiperi nga viti 1992, kerkon kandidat per pozicionin e meposhtem:

Pozicioni i punes: Menaxher zone ne sektorin e shitjeve


Kualifikimet

Kerkesa per kandidatin:

  • Te kete perfunduar shkollen e larte
  • Duhet te zoteroje gjuhen angleze
  • Te kete aftesi te mira komunikimi
  • Preference: Te kete pasur eksperience pune ne kete sektor

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
  • Paga 80,000 leke/muaj ( neto)

Aplikimet pranohet ne adresen e emailit: [email protected].

Aplikuesit duhet te dorezojne se bashku me CV, kopje te diplomes dhe listen e notave te skanuar.

Ju lutem specifikoni pozicionin e punes per te cilin aplikoni!
EHW shpk
048 200 711
069 20 87 605
[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EHW GmbH


EHW GmbH

Kompania EHW GmbH Grup, operon ne industrine ushqimore ne Shqiperi me dy kompani: EHW shpk, dhe Qafshtama. EHW eshte leader absolut ne tregun e prodhimit dhe tregtimit te sallameve dhe proshutave. Qafshtama eshte nje firme prodhuese dhe tregtuese e ujit mineral, nder me te rendesishmet ne tregun shqiptar. Kjo kompani operon që nga viti 1992 në sektorin e prodhimit të sallameve. Gjatë këtyre viteve është afirmuar si prodhuesi më i madh në tregun shqiptar. Në bazë të suksesit të saj qëndron zgjedhja e mishit që përpunon, përdorimi i teknologjive të avancuara dhe veçanërisht kontrolli i rreptë mbi higjienën dhe vlerat ushqimore të produktit. EHW GmbH është certifikuar në standardin ISO 9001:2000. Prodhimi realizohet në stabilimentin modern të EHW që ndodhet km 4 të superstradës Tiranë – Durrës. Prodhohen rreth 70 lloje sallamesh dhe proshutash të cilat shpërndahen të freskëta çdo ditë në dyqanet e firmës dhe në rrjetin tregtar në gjithë vendin.


INFORMACIONE KONTAKTI