Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81633

Menaxher/Shoqerues Klienti

Tirane, Shqipëri 06-10-2023 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher klienti

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

06-10-2023

---

---


Përshkrimi

Invest Medical Albania, kompani qe vepron prej me shume se 2 vite ne Shqiperi ne fushen e sherbimit te turizmit mjekesor me vendodhje ne qender te Tiranes, perball pirámides, kerkon te punesoje:

Menaxhere/Shoqerues te gjuhes:

 • Spanjolle
 • Franceze
 • Rusisht

Pershkrimi i punes: menaxhimi i klienteve te huaj kryesisht nepermjet emaileve, telefonatave,mbledhjeve te programuara dhe shoqerimi i tyre ne rast udhetimi ne Shqiperi. 

Kandidatet duhet te kene:

 • CV- Diplome ose certifikate qe verteton zoterimin e gjuhes se folur dhe te shkruar.
 • Aftësi ne perdorimin e Microsoft Office.
 • Eksperience pune ne fusha te ngjashme.
 • Disponibilitet full time.

Ne ofrojme:

 • Kushte pune optimale dhe ambiente pune komode.
 • Pagesa shume te kenaqshme.
 • Rritje profesionale.
 • Bonus produktiviteti.
 • E shtuna, e diela dhe festat zyrtare pushim. 
 • Trajnim i paguar.

Shenim: Pranohen dhe kandidate pa eksperience pune.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne emailin : [email protected] ose ne whats app ne numrin 355 69 708 6183


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
INVEST MEDICAL ALBANIA

INVEST MEDICAL ALBANIA