Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72405

Menaxher Shitjesh Show Room

Tirane, Shqipëri 08-12-2022 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher i Marrëdhënieve me Klientin

Kohe e plote

---

Po

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

08-12-2022

---

---


Përshkrimi

Brunes është një kompani shqipetare me eksperiencë 25- vjeçare, e fokusuar ne import/ eksportin e një gamë të gjerë produktesh, me ekspozita në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë e Lezhë, Fier. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Menaxher Shitjesh Show Room  me profilin si me poshte:


Detyrat

  • Mirëmban rrjetin e klientëve ekzistues dhe identifikon klientë të rinj për kompaninë.
  • Prezanton në mënyrë profesionale produktet të cilat trajtohen në portofilin e tij të shitjes.
  • Identifikon nevojat për produkte të klientëve dhe jep propozime të ndryshme për të maksimizuar shitjet.
  • Informon departamentet përkatëse për tregun e produkteve qe menaxhon.
  • Ofron shërbim të klientët, si para, po ashtu dhe pas shitjes.
  • Aftesi per te arritur objektivat mujore te caktuara te shitjeve dhe mbyllur sa me shume projekte 

Kualifikimet

  • Të zotërojë kualifikime universitare në fushën e menaxhimit të biznesit ose shitjeve.
  • Të ketë grumbulluar të paktën 3 vjet përvojë ne pune te ngjashme.
  • Të jetë i i rregullt, serioz, i shkathët, ambicioz dhe të ketë aftësi të mira komunikimi.
  • Të ketë aftësi organizative dhe menaxheriale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni: Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit:  [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
BRUNES SHPK

Që prej vitit 1994, BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicion një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë e Lezhë. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.


INFORMACIONE KONTAKTI