Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83735

Menaxher shitjesh HoReCa

Tirane, Shqipëri 11-12-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-12-2023

---

---


Përshkrimi

Gema Distribution kerkon te punesoje; Menaxher shitjesh per lokalet , restorantet HoReCa dhe supermarketet


Detyrat

 • Te menaxhoje skuadrat e shitjeve
 • Te motivoje skuadrat e shitjeve per aaritjen e objektivave
 • Krijon dhe zhvillon strategji për gjetjen e klientëve të rinj
 • Propozon dhe përgatit oferta të personalizuara për klientët.
 • Të ruaj marrëdhënie të vazhdueshme dhe afatgjata me klientët
 • Kontaktimi ne menyre te vazhdueshme me agjentet e shitjes per te ndjekur problematikat dhe ecurine.
 • Raporte ditore per ecurine e shitjeve dhe skuadrave

Kualifikimet

 • Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë pune në ketë fushë.
 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
 • Aftësi për të punuar në grup.
 • Te zotroje patente te klasit B.
 • Të jetë i komunikueshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojn cv e ty ne adresat e emailit ; [email protected] ; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.gemadistribution.al


Gema Distribution

Në janar të 2016-ës u krijua kompania “Gema Distribution” nga ortakët: Maksim Musta & Genci Zerelli. Kompania jonë është një kompani distribucioni për tregun shqiptar. “Gema Distribution” ka si qëllim importin e produkteve specifike dhe shitjen e tyre në tregun shqiptar. “Gema Distribution” është themeluar në Janar të vitit 2016. Komapnia ka nisur me visionin dhe përkushtimin për të qënë një nga kompanitë më të mëdha të distribucionit në tregun Shqiptar.


INFORMACIONE KONTAKTI