Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 84238

Menaxher Shitjesh

Tirane, Shqipëri 29-03-2024 edhe 31 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

29-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Klar & Coffee është distributori eksluziv i autorizuar i përfaqësimit të brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo, për Shqipërinë që prej vitit 2005.

Ne jemi në kërkim të personave të apasionuar në fushën e Shitjeve.


Detyrat

 • Përgatit analiza të tregut, konkurrencës, dhe të çmimeve.
 • Kryen prezantimin e produkteve të brandit Segafredo Zanetti Coffee System tek klientët.
 • Organizon dhe menaxhon shitjet (rritja e shitjeve, rritja e klientëve).
 • Krijon dhe zhvillon strategji për gjetjen e klientëve të rinj.
 • Të komunikoj kërkesat e klientëve tek kompania përpara finalizimit të marrëveshjes.
 • Eshtë përgjegjës për ndjekjen e klientit, shlyerjet e debisë, dhe faturimet duke i mbajtur me shënime çdo ditë.
 • Sqaron nevojat e klientëve në produktet e shitura nga kompania, dhe koordinon porositë me klientin në përputhje me nevojat e tij dhe disponueshmërinë e gamës së produkteve.
 • Propozon dhe përgatit oferta të personalizuara për klientët.
 • Të ruaj marrëdhënie të vazhdueshme dhe afatgjata me klientët.
 • Në bashkëpunim me Supervizorin krijon një plan mujor shitjesh.
 • Realizon planin e takimeve dhe marrëveshjeve të përcaktuara, krijon raporte ditore për takimet tek klientët, dhe raporteve të tjerë specifike sipas kërkesave të Supervizorit.
 • Mban shënime të shitjeve dhe dërgesave për klientët e kompanisë, dhe i raporton ato çdo ditë tek Supervizori.
 • Kryen takime të rregullta periodike për ecurinë dhe problematikat e shitjeve.
 • Të respektoj etikën, kulturën organizative dhe vlerat e kompanisë.
 • Eshtë përgjegjës për arritjen e targetit mujor.

Kualifikimet

 • Arsim i lartë universitar.
 • Të paktën 2 vite eksperiencë pune në fushën e shitjeve.
 • Aftësi shumë të mira planifikimi, organizimi dhe negocimi.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, pune në ekip dhe përshtatje me ndryshimet.
 • Leje qarkullimi kategoria B.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresën: [email protected]

Suksese!

+355696050057


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Klar&Coffee

Klar&Coffee


INFORMACIONE KONTAKTI