Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81906

Menaxher Shitjesh

Tirane, Shqipëri 13-10-2023 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

13-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, sherbimeve te printimit etj., kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin: Menaxher Shitje.


Kualifikimet

Kandidatet duhet e plotesojne kriteret e meposhtme:

  • Te kete perfunduar Arsimin e larte;
  • Te kete eksperience ne shitje mbi 3 vjet;
  • Te kete aftesi shume te mira negociuese;
  • Te kete aftesi shume te mira analizuese dhe interpretuese te performances te shitjeve, objektivave qe duhen realizuar dhe tendences se tregut;
  • Te kete njohuri te avancuara te: MS Project, MS Office, Power point etj;
  • Te kete pervetesuar Gjuhen Angleze;
  • Te kete aftesi shume te mira bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpejta dhe korrekte me klientet;
  • Te kete njohuri ne pergatitjen e raporteve dhe te propozimeve;
  • Te zoteroje Leje Drejtimi, klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen: [email protected]
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.infosoftoffice.com/


Infosoft Office

InfoSoft Office, ka lindur në 1996. Si pjesë e InfoSoft Group, është specializuar në plotësimin e nevojave me materiale kancelarie, me produkte kartolerie si dhe me konsumabla printimi për çdo segment të tregut. Si një lider me eksperiencë 20 vjeçare, në sajë të përkushtimit dhe profesionalizmit, përpiqet të lehtësojmë dhe të bëjmë më komode punën tuaj të përditshme në zyrë: duke organizuar me estetikë tavolinën tuaj; duke ju ndihmuar në arshivimin e dokumentave dhe duke optimizuar kostot e printimit. Ne sjellim përfitime reale në secilin prej klientëve tanë, duke filluar nga studenti e duke vazhduar me bisneset e madhësive të ndryshme; bankat dhe shoqëritë e telekomunikacionit, administrata publike, organizata të ndryshme jo-qeveritare, shërbime diplomatike, etj. Nga viti 2011, InfoSoft Office shpk, është prezent dhe me degën në Prishtinë, duke patur vazhdimisht një rritje konsistente në saj të eksperiencës, përkushtimit dhe profesionalizmit.

InfoSoft Office është përkushtuar për të plotësuar nevojat e klientëve për:


InfoSoft Office është lider në tregun Shqiptar nëpërmjet:


INFORMACIONE KONTAKTI