Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Shtoni edukimMirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78311

Menaxher Shitjesh

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

SOLE MIO SHPK ne fushen e perpunimit, prodhimit te letres, kartonave,letres higjenike te perdorimeve, te madhesive dhe llojeve te ndryshme dhe te lendes se pare, importit te artikujve te ndryshem ushqimor dhe industrial, furnizimin, Importimin me shumice e pakice te detergjenteve,produkteve, materialeve, paisjeve, mjeteve, aksesoreve e makinerive te pastrimit. 

SOLE MIO SHPK eshte duke kerkuar per: 
Menaxher Shitjesh ( Tirane ose ne rrethe),Lezhe,Elbasan,Durres,Vlore.


Kriteret:

  • Të kenë aftësi shumë të mira marketingu dhe shitje.
  • Të jetë Person energjik & krijues.
  • Të jetë i/e komunikueshem.
  • Deshirë për tu rritur në karrierë si dhe financiarisht.
  • Të disponojë leje qarkullimi.

PAGE BAZE + BONUSE 

Kontaktoni: 
+355 69 284 7287


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Sole Mio Shpk


SOLE MIO SHPK ne fushen e perpunimit, prodhimit te letres, kartonave,letres higjenike te perdorimeve, te madhesive dhe llojeve te ndryshme dhe te lendes se pare, importit te artikujve te ndryshem ushqimor dhe industrial, furnizimin, Importimin me shumice e pakice te detergjenteve,produkteve, materialeve, paisjeve, mjeteve, aksesoreve e makinerive te pastrimit.