Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Kodi Punës: 74217

Menaxher Shitjesh

Tirane, Shqipëri 22-02-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-02-2023

---

---


Përshkrimi

Billa & Co sh.p.k., Një kompani dinamike, me rritje vit pas viti në fushën e tregtimit të Pllakave, Hidrosanitareve dhe Parketeve tani edhe me Billa Home që merret kryesisht me Mobiljet, kërkon të punesojë një: Menaxher Shitjesh.


Detyrat

Detyrat Kryesore:

 • Analizon dhe nderton raporte te ecurisë së produktit sipas kategorive dhe propozon zgjedhje për të permiresuar rezultatet.
 • Njeh pozicionimin e konkurrencës në treg dhe nivelin e të njëjtave produkte në tregjet e huaja.
 • Sugjeron dhe krijon kontakte me klientë potencial apo në projekte të caktuara.
 • Ndjek dhe mban pergjegjes per proceset e shitjes.

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesa:

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë, preferohet dega: Administrim Biznesi, Ekonomik.
 • Komunikim perfekt minimalisht në gjuhën angleze.
 • Ekperiencë në menaxhim minimum 3 vjet.
 • Të ketë aftësi manaxheriale dhe aftësi për të punuar në grup.
 • Të ketë punuar në sektorin e Mobiljeve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ju ofrojme:

 1. Një mjedis pune stimulues.
 2. Një punë me përgjegjësi të madhe.
 3. Një punë me perspektivë afatgjate.
 4. Një pagë interesante dhe mundesi per karrierë.

Ne ofrojmë një trajnim të plotë për pozicionin përkatës, gjatë të cilit do të njiheni me politikat tona të menaxhimit dhe departamentet përkatëse.

Të interesuarit të dërgojnë CV _in në adresën e mëposhtme e-mail: [email protected] . Kontakt: Billa & Co sh.p.k., Autostrada Tiranë - Durrës, Km. 7.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".




Billa Home shpk

Billa Home shpk