Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-09-2022 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-09-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, sherbimeve te printimit etj., kerkon kandidate me experience dhe te kualifikuar per postin: Menaxher Shitje.

Kualifikimet

Kandidatet duhet e plotesojne kriteret e meposhtme:

 • Te kete perfunduar Arsimin e larte;
 • Te kete eksperience te ngjashme mbi 3 vjet;
 • Te kete aftesi shume te mira negociuese;
 • Te kete aftesi shume te mira analizuese dhe interpretuese te performances te shitjeve, objektivave qe duhen realizuar dhe tendences se tregut;
 • Te kete njohuri te avancuara te: MS Project, MS Office, Power point etj;
 • Te kete pervetesuar Gjuhen Angleze;
 • Te kete aftesi shume te mira bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpejta dhe korrekte me klientet;
 • Te kete njohuri ne pergatitjen e raporteve dhe te propozimeve;
 • Te zoteroje Leje Drejtimi, klasi B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen: [email protected]
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Infosoft Office

InfoSoft Office, ka lindur në 1996. Si pjesë e InfoSoft Group, është specializuar në plotësimin e nevojave me materiale kancelarie, me produkte kartolerie si dhe me konsumabla printimi për çdo segment të tregut. Si një lider me eksperiencë 20 vjeçare, në sajë të përkushtimit dhe profesionalizmit, përpiqet të lehtësojmë dhe të bëjmë më komode punën tuaj të përditshme në zyrë: duke organizuar me estetikë tavolinën tuaj; duke ju ndihm...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada TR-DR km 8, Kashar, Tirana
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 2 251 183
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë