Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-06-2022 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-06-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxheri i Shitjeve ka për detyrë të ndjekë shitjet e produkteve të Progeen shpk ose markave të tjera të shoqërisë. Do të asistojë departamentin e marketingut dhe shitjeve në hartimin e fushatave reklamuese, ndjekjen e mediave sociale, identifikimin e klientëve potencialë, shitjen dhe menaxhimin e klientit pas shitjes. Menaxhimi i shitjeve, raportimi dhe koordinimi me departamentin do te kryhet nëpërmjet një platforme CRM e cila lehtëson procesin. 

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Të identifikojë klientët potencialë.
 • Te menaxhoj procesin e shitjeve te apartamenteve apo njesive tregtare.
 • Të përgjigjet ndaj kërkesave për informacion apo blerje.
 • Të asistojë në hartimin, dhe menaxhimin e fushatave reklamuese.
 • Të mbështesë e të administrojë fushata të ndryshme nëpërmjet mediave sociale.
 • Të vendosë dhe zhvillojë marrëdhënie të qëndrueshme me klientët edhe pas shitjes.
 • Të monitorojë tregun dhe prezencën e shoqërisë në treg.
 • Të koordinojë me departamentet e tjera të shoqërisë (psh. Financa, teknike) për çështje të ndryshme të lidhura me shitjet apo promocionin.
 • Të përdorë CRM për raporte shitjesh dhe për të koordinuar punën brenda departamentit.

Kualifikimet

Kualifikimet e nevojshme:

 • Të ketë përfunduar studimet për Menaxhim Biznesi ose Marketing.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese.
 • Aftësi të mira të punës në grup.
 • Njohuri të mira të mediave sociale (Linkedin, Facebook, Instagram).
 • Njohuri të mira të Word-Excel.
 • Leje drejtimi automjeti klasi: B.
 • Përvojë 2 vjeçare në fushën e shitjeve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

* Aplikantet e interesuar duhet të dergojnë CV-në e tyre nëpërmjet a) faqes duapune.com b) modulit te websitit progeen.com/karriera ose c) në adresën: [email protected] me subjektin:
"Apikim për pozicionin Menaxher Shitjesh" .
* Vetëm aplikantët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen nga kompania.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Progeen sh.p.k

Progeen shpk është nje shoqëri e re në fushën e ndërtimit. Stafi i kompanisë përbëhet nga profesionistë me përvojë të gjatë e të shkëlqyer në fushën e ndërtimit në vend. Vlerat kryesore të Progeen janë profesionalizmi dhe marrëdhënia solide e besueshmërisë me bashkëpunëtorët dhe klient&...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Shyqyri Berxolli, Pll "Intercosat" nr.36B, Kati 8. Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 6880 42004

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë