Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-02-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Shoqeria “Indrit”  Sh.p.k (Moncafe) kerkon te punesoje Menaxherë Shitje, me kohe te plote.

 

 

 

 

 

 

 

 

Detyrat

Detyrat:

 • Krijimi i strategjive për rritjen e shitjes ne kuader te ndjekjes se objektivave te percaktuar paraprakisht;
 • Studimi i tregut ne lidhje me çmimet dhe konkurrencen;
 • Rekrutimi dhe rritja e vazhdueshme e numrit te klienteve nepermjet ndjekjes se aktivitetit te tyre dhe takimeve intensive;
 • Zhvillimi dhe ruajtja e marredhenieve me klientet;
 • Planifikimi dhe koordinimi i shitjeve sipas strategjise se kompanise;
 • Implementimi në mënyrë të sukseshme i strategjine se shitjes;
 • Monitorimi i ekzekutimit te planeve në mënyrë që të sigurohet realizimi i objektivave;
 • Pergatitja e raportimeve periodike;
 • Informimi ne menyre te vazhdueshme mbi zhvillimet dhe ecurite e tregut vendas;
 • Detyra te tjera qe mund ti ngarkohen nga drejtuesit me te larte lidhur me pozicionin.

 

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Të kete mbi 3 eksperience pune ne sektorin e shitjeve;
 • Të kete perfunduar Arsimin e larte për, Administrim Biznesi, Financë, Marketing etj
 • Të kete eksperience pune si Menaxher Shitje;
 • Të zoteroje paketen “Office”;
 • Të kete aftesi te mira manaxheriale si dhe vendimarrese;
 • Aftesi te mira nderveprimi ne biznes dhe shitje;
 • Aftesi shume te mira ne komunikimin verbal dhe te shkruar me palet e interesuara dhe me te gjithe palet e tjera;
 • Aftesi shume te mira negociuese ne mbyllje kontratash;
 • Te kete aftesi shume te mira ne te punuarit në grup;
 • Zoterimi  I gjuheve te huaja perben avantazh.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


IINDRIT SH.P.K.

- Tregti me shumice te artikujve te ndryshem industriale dhe
ushqimore.

- Aktivitet ne fushen e hoteleri- turizmit, hapja dhe
manaxhimi i hoteleve, godinave dhe ambjenteve ne te cilat
ushtrohet aktivitet hotelier.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Bernoca, Lunder, Farke, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0692023004
 • Mobile: 0697046087

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë