Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-11-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Office Paper sh.p.k e themeluar ne 2010, eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi ne fushen e produkteve leter dhe karton per shtypshkrime, paketime, etiketa etj.

Detyrat

Detyrat Kryesore:

 • Mirembajtja e klienteve ekzistues.
 • Identifikimin e klienteve te rinj.
 • Te prezantoje ne menyre profesionale produktet e kompanise.
 • Te bashkepunoje me pjesen tjeter te stafit.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ne Menaxhim, Marketing (perbejne avantazh).
 • Te kete ekperience ne shitje (minimalisht 3 vjet).
 • Aftesi shume te mira komunikuese. 
 • Te zoteroje patente te tipit B (Kriter i detyrueshem).
 • Te kete aftesi te mira negociuese.
 • Bashkepunues ne grup.
 • I/E gatshem te udhetoj ne shume vende Sistematik dhe i organizuar.
 • Kryerja e hulumtimeve te tregut.
 • Te jete i/e organizuar, sistematik, te dije te menaxhoje kohen dhe te kete aftesi analitike.
 • Te zoteroj programet Microsoft Office Excel.
 • Finances 5.0 (perben avantazh).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit: Dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e-mail: [email protected]

Te dhenat qe do te paraqitni nepermjet aplikimit tuaj do te ruhen dhe perpunohen vetem per qellime rekrutimi, ne mbeshtetje te legjislacionit ne fuqi per mbrojtjen e te dhenave personale.
Me konkretisht sipas percaktimeve te Kushtetutes se Republikes se Shqiperise, Ligjit ne fuqi (Nr. 9887 date 10.03.2008) "Per Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe akteve nenligjore per zbatim.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Office Paper LTD

Office Paper LTD

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë