Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 28-10-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MasterIT eshte nje kompani e cila prej disa viteve ofron zgjidhje
dhe sherbime superiore IT per biznese dhe institucione ne Shqiperi.
Per zyrat tona ne Tirane jemi duke zgjeruar stafin tone dhe jemi duke punesuar: Menaxher Shitjesh

Detyrat

 • Kryerja e telefonatave ditore dhe takime ballë për ballë me klientët
 • Ndërtoni dhe mbani marrëdhënie me klientë të rinj dhe të përsëritur
 • Mban historikun për të gjitha shitjet dhe llogaritë e klientëve
 • Edukimi i klientëve se si mund te perfitojne nga shrbimet dhe software
 • Arritja e objektivave duke shitur produktet ose shërbimet e kompanisë
 • Monitorimi i konkurrentëve brenda industrisë së kompanisë, produktet e reja dhe kushtet e tregut për të kuptuar nevojat specifike të një klienti

 

Kualifikimet

 • Diplomë bachelor në marketing, biznes, ekonomi, shkenca sociale  ekspertizë në shitje dhe komunikim.
 • Te kete eksperience te meparshme ne kete fushe.
 • Ekspertizë në shitje dhe komunikim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ofrohet:

 • Pagese dhe perqinde shume te mira
 • Kontrate sipas legjislacionit shqipetar.
 • Festa zyrtare pushim
 • Ofrohet pune nga e hena ne te premte nga ora 09:00-17.30
 • Ambjent shume i mire dhe i qete

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne per pozicionin duke derguar CV-ne e tyre me foto ne adresen : [email protected]

Ose dhe nepermjet what's up +355692130000
Ju njoftojme se vetem kandidatet e pranuar do te kontaktohen per nje interviste prane zyrave tona!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


MasterIT

MasterIT eshte nje kompani e cila prej disa viteve ofron zgjidhje dhe sherbime superiore IT per biznese dhe institucione ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto MasterIT në WhatsApp Punët aktive të kompanisë