Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
PRIMERA GROUP

PRIMERA GROUP është një realitet i ri ku konsumatori mund të krijojë dhe realizojë idetë e tij, duke sjellë artin, bukurinë, mirëqenien dhe cilësinë e vërtetë në shtëpinë e tij me çmime të ulëta.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

PRIMERA GROUP (PORCELANOSA) eshte nje ndermarje lider ne fushen e Pllakave, Hidrosanitareve, dhe Arredimit. Perfaqeson produkte te klases mesatare-te larte te cilat kane nevoje dhe per nje Staff Shitje i cili i prezanton ato si te tilla. Kerkojme nje Staff Shitje qe te kete deshiren dhe aftesine te mesoje produktet tona, ti sherbeje klientit ne hyrje, dhe ti prezantojme produktet qe klienti kerkon, si dhe te bej cross selling. Te mundohet te mbylli preventiva ne moment, dhe te marri Kapar per rezervimet e materialeve. Te kete komunikime me Logjistiken (per porosi produktesh), me Magazinen, me Financen, dhe me departamente te tjera si prodhimi, montimi etj.

POZICIONI: Menaxher Shitje

 

 

 

 

POZICIONI: Menaxher Shitje

Pershkrimi i Ndermarjes

 • PRIMERA GROUP (PORCELANOSA) eshte nje ndermarje lider ne fushen e Pllakave, Hidrosanitareve, dhe Arredimit. Perfaqeson produkte te klases mesatare-te larte te cilat kane nevoje dhe per nje Staff Shitje i cili i prezanton ato si te tilla. Kerkojme nje Staff Shitje qe te kete deshiren dhe aftesine te mesoje produktet tona, ti sherbeje klientit ne hyrje, dhe ti prezantojme produktet qe klienti kerkon, si dhe te bej cross selling. Te mundohet te mbylli preventiva ne moment, dhe te marr Avance per rezervimet e materialeve. Te kete komunikime me Logjistiken (per porosi produktesh), me Magazinen, me Financen, dhe me departamente te tjera si prodhimi, montimi etj.

 

 

Kualifikimet

 • Diplomë Bachelor dhe MSC në Administrim Biznesi, Shitje dhe Marketing ose fusha të ngjashme;
 • Të ketë të paktën 3 vjet eksperiencë pune ne pozicione te ngjashme;
 • Aftësi prezantuese,komunikimi dhe negociuese
 • Aftesi shume te mira lidershipi,organizuese dhe kordinuese;
 • Te kete punuar me programe Financiare: Financa 5, Alpha, Navisio
 • Njohës dhe përdorues i programeve të MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

Shënime


Jeni te lutur te aplikoni duke derguar CV tuaj si dhe duke specifikuar qe ne titull pozicionin e punes per te cilin aplikoni :[email protected]

BENEFITET

 • Rrogat Baze jane nga me te mirat ne treg. Pas tre muajve prove, marredhenia financiare rishikohet.
 • Bonusi eshte ne baze te Shitjes dhe eshte 120-450 EUR ne Muaj, mesatarisht shkon 200 EUR
 • Jane 3 Turne te cilat Alternohen 8:00-16:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00.
 • Nga e Hena ne te Shtune. E diela eshte me alternim 1 her ne Muaj duhet te vini 9:00-16:00, e cila kompensohet me nje dite pushimi javor.
 • Pushimet jane sipas Kodit te Punes.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".