Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-03-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxheri i Shitjeve  siguron rritje te vazhdueshme te perfitimit dhe shitjeve, nepermjet zbatimit te nje plani efektiv dhe zhvillimit. Identifikon objektiva, strategji dhe plan veprimi afat shkurter dhe afat gjate per te mundesuar rritjen e perfitimeve nga shitjet.

Detyrat

 • Siguron rritje te vazhdueshme te perfitimit dhe shitjeve, nepermjet zbatimit te nje plani efektiv, zhvillimit dhe menaxhimit te stafit.
 • Identifikon objektiva, strategji dhe plan veprimi afat shkurter dhe afat gjate per te mundesuar rritjen e perfitimeve nga shitjet.
 • Parashikon plan buxhetin e departamentit te tij per te gjithe vitin duke e ndare ate ne muaj.
 • Parashikon planin e bonuseve dhe monitoron realizimin e tyre.
 • Zhvillon strategjine vjetore per departamentin e shitjeve dhe siguron zbatimin e saj me sukses, per te arritur objektivat e kompanise ne lidhje me shitjet e ketij departamenti.
 • Vendos dhe te mban lidhje te ngushta me klientet e rendesishem.
 • Merr informacion mbi kerkesat e tregut dhe ben raportimin e tyre tek Administratori.
 • Adreson ne kohe kerkesa dhe probleme te ndryshme qe mund te dalin nga marredheniet me klientet dhe ndjek zgjidhjen e tyre,

Kualifikimet

 • Diplomë të studimeve Universitare, preferohet dega Administrim Bisnes.
 • Te pakten 5 vjet pune ne pozicione te ngjashme ose ne pozicione drejtuese.
 • Aftesi shume te mira organizuese dhe kordinuese.
 • Aftesi shume te mira planifikuese dhe monitoruese.
 • Aftesi shume te mira komunikuese.
 • Aftesi shume te mira ne menaxhimin e kohes.
 • Njohuri kompjuterike të domosdoshme (sistemi operativ Windows).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

 Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar tek departamenti i Burimeve Njerezore nepermjet adreses se email [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".