Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FIX PRO

FIX PRO” sh.p.k. është sallameria më e re në industrinë e përpunimit të mishit, e cila ushtron aktivitetin e saj që prej vitit 2003. Sallameri “FIX PRO” sh.p.k. është ndër më të mirat duke konkurruar në treg me shijen e saj që e diferencon nga të tjerat. Llojshmëria e produkteve të ofruar dhe gama e madhe e shijeve të veçanta dhe unike të sallamrave, salçiçeve, proshutave dhe produkteve të tjera e kanë bërë Sallamerinë “FIX PRO” sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-11-2020 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-11-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Kompania “FIX Pro”, filiali Tiranë, kërkon të punësojë Menaxher Shitje. Menaxheri i Shitjes ndihmon në planifikimin dhe zhvillimin e strategjive të shitjes duke bashkepunuar ngushte me Kordinatorin e Shitjes. Ai duhet të respektojë politikat e kompanisë si dhe te ndihmoje ne zhvillimin e tyre. Për të qenë i suksesshëm në këtë rol, kerkohet seriozitet dhe aftesi shume te mira ndërpersonale per menaxhimin e marrëdhënieve me klientin dhe me ekipin.

Statusi i punës: Kohë e plotë
Raporton tek: Koordinatori i Shitjes

Detyrat

• Menaxhon skuadren e shitjeve duke drejtuar dhe motivuar grupin në realizimin e objektivave.
• Përgatit analiza të tregut, të konkurrencës, të cmimeve, si dhe të kënaqësisë së klientit.
• Përgatit plane të veprimit për identifikimin e klientëve të rinj.
• Mbron vlerat e kompanisë duke mbrojtur informacionin konfidencial;
• Komunikon kërkesat e klientëve tek Koordinatori i Shitjes para finalizimit të kontratës. 
• Përshtat produktet e kompanisë sipas ndryshimeve dhe kërkesave të tregut.
• Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta.
• Motivon skuadren e shitjes dhe ndjek performancen e tyre ne intervale kohore.

Kualifikimet

• Të ketë përfunduar arsimin e lartë
•  Pozitiv dhe Entuziast
• Të ketë mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme në distribucion
• Aftesi shume te mira nderpersonale dhe menaxheriale
• Të ketë njohje shumë të mirë të zonave të ndryshme të Tiranës;
• Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
• Vendbanimi:             Tiranë
• Gjinia:                        Mashkull

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në adresën e e-mail [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".