Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 04-11-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albalight shpk eshte nje kompani qe merret me tregtimin dhe instalimin e materialeve elektrike dhe kerkon te punesoje Menaxher Shitje Terreni.
Menaxheri  Shitjes duhet të arrijë objektivat e percaktuara, duke respektuar politikat e kompanisë.

Duhet te mbaje marrëdhënie pozitive biznes-klient, ne menyre qe te siguroje shitjet e ardhshme.

 

 

Detyrat

Detyrat

 • Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar qe i besohet dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët e asaj zone;
 • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
 • Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
 • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve;
 • Përgatit analiza të tregut dhe ben studim te tij dhe të konkurrencës, si dhe të kënaqësisë së klientit;
 • Siguron kushte sa me te favorshme per prezantimin dhe vijueshmerine e produkteve ne treg.
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit.

Kualifikimet

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar arsimin e larte;
 • Te kete experience ne fushe te ngjashme;
 • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
 • I afte te punoje ne terren;
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi;
 • Pozitiv dhe Dinamik.

Shënime


Shënime
Personat e interesuar duhet te dergojne CV me te dhenat e tyre ne adresen e emailit [email protected]

ose ne WhatsApp ne nr e tel 0684445550


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albalight

Albalight : Is a company which is specialized in lighting industry and electrical services. Each project is designed with care and implemented by our specialized and certified staff. What is important to to be mentioned is that Albalight works in Albania and Balkan, distributing LED products and giving electrical services.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Teodor Keko, Unaza e re , Pallati Pelivani, Kati 1 , Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 68 444 5550

Profili i Kompanisë Kontakto Albalight në WhatsApp Punët aktive të kompanisë