Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Autopjesë Partner Sh.A

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptarë me aktivitet në Shqipëri dhe Kosovë. Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një nga kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave lubrifikantë, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve. Stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në 10 dyqane, shërben tregun e auto serviseve dhe auto pjesëve. Bazuar në edukimin...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr : Vëllazëria nr.5, Derven, Fushë Krujë
 • Fushë-Krujë, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355-67-647 0649

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-01-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-01-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AutoPjesë Partner është një kompani gjermano-shqiptare me aktivitet në Shqipëri dhe Kosovë.

Që prej themelimit tonë në vitin 2006, ne kemi pasur një rritje të jashtëzakonshme dhe tani jemi një nga kompanitë kryesore në shitjen me shumicë të auto pjesëve, vajrave lubrifikantë, aksesorëve, pajisjeve dhe shërbimeve.

Stafi ynë prej rreth 60 kolegëve, në 11 dyqane, shërben tregun e auto serviseve dhe auto pjesëve.

Bazuar në edukimin dhe përvojën tonë në Gjermani, ne kemi ndërtuar një strukturë të kompanisë, e cila korrespondon me ato të kompanive moderne evropiane.

Pozita e hapur:

 • Menaxher i shitjes – Gjithë Shqipërinë – 2 pozita të lira
 • Shitës profesionist (në banak) – për dyqanin në Tiranë – 3 pozita të lira
 • Motorrista - për dyqanin në Tiranë – 3 pozita të lira.

 

Detyrat

Detyrat

 • Planifikimi, drejtimi i aktivitetit te shitjes
 • Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës
 • Këshillimi i klientëve gjatë blerjes
 • Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri
 • Prezantimi i produkteve dhe ofertave.

Kualifikimet

Profili juaj

 • Te jeni komunikues dhe ta pëlqeni punën me klientë
 • Edukimi/Përvojë në fushën e teknikes ose ekonomisë
 • Aftësi të mira kompjuterike
 • Edhe nëse nuk keni njohuri në këtë fushë, ne ju ofrojmë trajnimin e duhur.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

SI TE APLIKONI?

Na dërgoni CV-n për mes e-mail: [email protected]

Ne SUBJECT shkruani pozitë për të cilën aplikoni. P.Sh: Aplikim për Menaxher i shitjes ose Aplikim për shitës profesionist

Në raste se nuk keni CV, një formë standarde mund ta gjeni në këtë
Data e fundit për aplikim: 18.01.2021


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".