Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74602

Menaxher Projekti

Tirane, Shqipëri 27-03-2023 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Projektesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

27-03-2023

---

---


Përshkrimi

"I.S.D.C" Dega në Shqipëri e kompanisë prestigjoze I.S.D.C Ltd me qendër në Zvicër, ushtron aktivitetin e saj edhe në Shqipëri që prej 2009 me bazë prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më të lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, import- eksportin dhe ndërtimin.

I.S.D.C kërkon një Asistente Menaxher Projekti!


Detyrat

 • Eshtë përgjegjes për menaxhimin e grafikut të punimeve dhe ndjekjen e ecurine e tij në koordinim me Departamentin Teknik të Grupit.
 • Eshtë përgjegjës për menaxhimin e buxhetit të projekteve.
 • Eshtë përgjegjës për menaxhimin e devijimeve në projekte.
 • Eshtë përgjegjës për menaxhimin e strukturës tekniko- administrative të Projekteve.
 • Koordinon përgatitjen e pjesës teknike të kontratave të sipërmarrjes duke përfshirë standartet e ndërtimit, specifikimet, planet e projektit në bashkepunim me Departamentin Teknik dhe Juridik të Grupit. Koordinon përcaktimin e shtojcave të kontratës.
 • Eshtë përgjegjës për përgatitjen e raporteve periodike në lidhje me ecurinë e projekteve.
 • Eshtë përgjegjës për plotësimin dhe dokumentimin e të gjitha fazave të projekteve dhe arshivimin e tyre. Përgatit plane aftat- shkurtra ne varësi të progresit të projekteve.
 • Eshtë përgjegjës për kërkesat dhe/ose objektivat e projekteve dhe dokumentimin e tyre për cdo fazë.
 • Eshtë përgjegjës për koordinimin me të gjithë Institucionet, Partneret, Pale të tjera të përfshira dhe në bashkërendim me Departamentet përkatese për ndjekjen e të gjithë problematikave deri në zgjidhjen e tyre, brenda afateve të percaktuara.
 • Eshtë përgjegjes për Kontrollin e materialeve në përputhje më kërkesat e specifikuara.
 • Eshtë përgjegjes që puna të bëhet në mënyrë të sigurtë, në kohë brenda buxhetit dhe në standardet e duhura të cilësisë.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
 • Të ketë trajnime specifike në ketë fushe.
 • Të ketë pervojat e përgjithshme në ketë fushë.
 • Të ketë mbi 7 vite eksperience pune.
 • Të ketë eksperienca të mëparshme në zbatim.
 • Të ketë aftesi manaxheriale dhe aftësi për të punuar në grup.
 • Të zoterojë gjuhën Angleze dhe Italiane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.
Suksese!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ISDC

I.S.D.C – “International Service & Development Corporation” është një kompani me eksperince shumë vjecare ne Europe e cila vepron në fushën e ndërtimit.

Objekti i kompanise eshte te huajzoje ose te mbledhe para nepermjet kredive afatgjata apo afatshkurtra, obligacioneve, te shese, te hipotekoje, te jap me koncension, menaxhoje, ndertoje, zhvilloje etj.

Dëshira e kompaisë për tu shtrirë akoma dhe më tej bëri që në vitin 2009 I.S.D.C – “International Service & Development Corporation” nisi partneritetin me Shqipërinë. Që prej 2009 ajo vazhdon të jetë një partner i besuar në shërbim të ndërtimit me një portofol të gjerë të projekteve të shtrira në të gjithë Shqipërinë.

Suksesi ynë vjen nga një angazhimi i palëkundur me vizionin e klientit, puna me pasion për praktikat e ndërtimit, bashkëpunimi, dhe kultura e bilancit, integritetit dhe besnikërinë.

Në I.S.D.C, kemi transformuar përvojën e ndërtimit nëpërmjet krijimit të një mjedisi që nxit bashkëpunimin për projektet dhe angazhimin e ekipit profesional.


INFORMACIONE KONTAKTI