Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Infosoft Office

InfoSoft Office, ka lindur në 1996. Si pjesë e InfoSoft Group, është specializuar në plotësimin e nevojave me materiale kancelarie, me produkte kartolerie si dhe me konsumabla printimi për çdo segment të tregut. Si një lider me eksperiencë 20 vjeçare, në sajë të përkushtimit dhe profesionalizmit, përpiqet të lehtësojmë dhe të bëjmë më komode punën tuaj të përditshme në zyrë: duke organizuar me estetikë tavolinën tuaj; duke ju ndihm...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada TR-DR km 8, Kashar, Tirana
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 4 2 251 183
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 03-06-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
03-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Infosoft Office sh.p.k, lider ne tregtimin e artikujve kancelarike per zyra, kerkon te punesoje:

Menaxher/e Produkti

Qellimi kryesor i ketij posti eshte menaxhimi i nje game te caktuar produktesh, dhe zgjerimi i games me produkte te reja qe mund te plotesojne kerkesat dhe nevojat e klienteve.

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite kryesore te Menaxherit te Produktit jane:

 • Menaxhon nje game te caktuar produktesh, per te cilat eshte pergjegjes.
 • Mban marredheniet me Furnitoret, negocion per cmimet dhe ndjek zbatimin e kontrates me perpikmeri.
 • Pergatit raportet dhe analizon qarkullimin e produkteve ne treg.
 • Ben studime te vazhdueshme te tregut vendas dhe nderkombetare.
 • Inicon kontakte te vazhdueshme me furnitore actual dhe te rinj.
 • Mban ne nje nivel te ulet stokun ne magazine.
 • Bashkepunon ngushte me Departamentin e Shitjeve ne lidhje me kerkesat e klienteve dhe prezantimin tek ta te zgjidhjeve dhe alternativave me te pershtatshme etj.

Kualifikimet

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

 • Te kete perfunduar Arsimin e Larte ( e preferueshme Fusha e Ekonomise dhe Shkencave Natyrore)
 • Te kete eksperience ne poste te ngjashme mbi 3 vjet.
 • Te zoteroje gjuhen Angleze ne te folur dhe ne te shkruar.
 • Te jete nje person i komunikueshem.
 • I afte te punoje ne grup dhe te perballoje volum pune.
 • Aftesi te mira organizative, negociuese dhe analizuese.
 • Mosha e preferuar nen 35 vjec

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar te dergojne Leter Interesi, dhe CV ne adresen [email protected]

Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te kontaktohen dhe kualifikohen per fazen e intervistes.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".