Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83773

Menaxher Operacional

Tirane, Shqipëri 12-12-2023 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Operacional

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

12-12-2023

---

---


Përshkrimi

PikHost është një kompani e cila menaxhon prona për qiradhënie afatshkurtër. Ne ofrojmë eksperienca pushimesh përmes një portofoli pronash në të gjithë Shqipërinë. Duke filluar tek komoditeti i mysafirëve tanë e deri tek konsulenca ligjore për pronarët, ne thjeshtojmë menaxhimin e pronës. Jemi biznes që po zgjerohet me shpejtësi, me vila, apartamente dhe butik hotele  në të gjithë Shqipërinë.

Përshkrimi i rolit

Si Menaxher Operacional i PikHost, ju do të luani një rol kyç në ndertimin e strategjive operacionale të kompanisë. Do të punoni ngushtë me ekipin ekzekutiv për të arritur objektivat tona të rritjes, për të përmirësuar përvojat e klientëve dhe për të optimizuar proceset operacionale. Ky rol ofron një mundësi unike për të kontribuar në suksesin e një kompanie moderne duke perfituar një paketë kompensimi konkurruese, e cila përfshin një pagë mujore dhe bonus ne varesi te performances. Roli është i bazuar në Tirane, pranë zyrave qëndrore të PikHost, por përfshin dhe vizita në qytete të tjera për të monitoruar operacionet.


Detyrat

 • Zhvillimi dhe zbatimi i strategjive operacionale që përputhen me qëllimet e PikHost.
 • Identifikim i mundësive për të përmirësuar efikasitetin operacional, për të përmirësuar proceset dhe për të përmirësuar përvojën e përgjithshme të klientit.
 • Udhëheqje të fortë për ekipin e operacioneve, duke nxitur një kulturë bashkëpunimi, llogaridhënie dhe përmirësim të vazhdueshëm.
 • Vendosja e tregueseve kryesorë të performancës (KPI) dhe metrikat për të matur efektivitetin e proceseve operacionale. Vleresimi dhe raportimi rregullisht për performancën, duke marrë vendime të bazuara në të dhëna.
 • Mbikëqyrja e marrëdhënieve me furnitorët, shitësit dhe partnerët, duke negociuar kushte të favorshme dhe duke siguruar ofrimin e shërbimeve me cilësi të lartë.
 • Pune e ngushtë me ekipin e financave për të krijuar dhe menaxhuar buxhetet për aktivitetet operative.

Kualifikimet

 • Diplomë Bachelor në Administrim Biznesi, Menaxhim Operacionesh, ose një fushë të ngjashme.
 • Përvojë e dëshmuar (2 vjet) në një rol operacional në industrinë e teknologjisë, financave ose turizmit.
 • Aftësi të forta drejtuese me një histori të menaxhimit dhe zhvillimit të ekipeve me performancë të lartë.
 • Aftësi analitike dhe të zgjidhjes së problemeve, me një mentalitet të drejtuar nga të dhënat.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe ndërpersonale për të nxitur bashkëpunimin ndërmjet ekipeve.
 • Përvojë në shkallëzimin e operacioneve dhe optimizimin e proceseve për rritje të shpejtë.
 • Njohja me industrinë e qirasë afatshkurtër, industrine e mikpritjes ose e platformave si AirBnb është e dobishme.
 • Aftësi në përdorimin e teknologjisë për të përmirësuar operacionet dhe për të përmirësuar përvojat e klientit.
  Kërkohet rrjedhshmëri e gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Bashkohuni me ekipin drejtues të PikHost dhe kontribuoni në suksesin e një kompanie inovative. Nëse jeni një udhëheqës vizionar me pasion për përsosmëri operacionale, ne ju inkurajojmë të aplikoni dhe të bëheni pjesë integrale e rrugëtimit tonë të rritjes.

Adresa e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Pikhost Albania

PikHost është një kompani e cila menaxhon prona për qiradhënie afatshkurtër. Ne ofrojmë eksperienca pushimesh përmes një portofoli pronash në të gjithë Shqipërinë. Duke filluar tek komoditeti i mysafirëve tanë e deri tek konsulenca ligjore për pronarët, ne thjeshtojmë menaxhimin e pronës. Jemi biznes që po zgjerohet me shpejtësi, me vila, apartamente dhe butik hotele  në të gjithë Shqipërinë.