Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AZTECH

AZTECH është kompani me rrjetin më të madh të dyqaneve të teknologjisë e shtrirë në tërë territorin e Kosovës. Kompania AZTECH ofron pajisje të teknologjisë informative, pajisje elektroshtëpiake, pajisjeve elektronike, teknikës së bardhë si dhe pajisje të kujdesit personal.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-06-2020 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 • Menaxher në Furnizim

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Përpilon dhe mirëmban planin mujor, kuartalik, dhe vjetor të furnizimit për të gjitha kanalet e shitjes.
 • Delegon punë dhe bashkpunon ngushtë me përgjegjësit e kategorive të artikujve.
 • Analizon dhe planifikon në baza të rregullta gjendjen e artikujve,
 • Mban nën kontroll planin e paracaktuar duke bashkpunuar ngushtë me Departamentin e Shitjes,
 • Kërkimi i vazhdueshëm për rritje dhe zgjerim të programeve,
 • Përgjegjës për krijimin dhe kultivimin e raporteve me furnitorët e brendshëm
 • Përgjegjës për krijimin dhe kultivimin e raporteve me furnitorët e jashtëm,
 • Raporton në baza të rregullta tek menaxhmenti,
 • Detyra të tjera që përcaktohen nga punëdhënësi.

Kualifikimet:

 • Të ketë të përfunduar fakultetin, përparësi drejtimet e ndërlidhura me Menaxhment Biznesi;
 • Së paku 4 (katër) vite përvojë pune relevante;
 • Të jetë analitik, metodik, dhe i organizuar;
 • Fleksibil dhe i shpejt në zgjidhjen e problemeve;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese verbale dhe në të shkruar;
 • Njohja e gjuhës angleze, e domosdoshme;
 • Të ketë aftësi të mira të paketës MS Office, .
 • I/E gatshëm/e për punë ekipore dhe i/e gatshëm/e për t’iu përgjigjur pozitivisht ndryshimeve eventuale.

Ne ofrojmë:

 • Orar fleksibil të punës,
 • Ambient dinamik të punës me fuqinë e kompanisë lider në tregun kosovar,
 • Mundësi reale të zhvillimit profesional,
 • Njohje të teknologjive sipas trendëve të zhvillimit, dhe
 • Pagë konkurruese.

Të interesuarit duhet të plotësojnë aplikacionin online në webfaqen tonë duke klikuar tek seksioni i Burimeve Njerëzore: http://aztech-ks.com/electronics/burimetnjerezore/

Afati për aplikim deri me datë: 05.06.2020.

Për informatën tuaj, vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë nga Departamenti i Burimeve Njerëzore.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".