Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Ditë e Natë

Farmaci Dite e Nate Rruga "Luigj Gurakuqi", Nr 44/11 (Ushtari i Panjohur) Tirana, Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-07-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-07-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Po kërkojmë një person përgjegjës për të mbikqyrur punimet e ndryshme të mirëmbajtjes në rrjetin tonë.

 • Menaxheri i Mirëmbajtjes në Ditë e Natë menaxhon të gjitha aktivitetet që kanë të bëjnë me mirëmbajtjen e farmacive dhe zyrave ekzistuese, si dhe njësive të reja që do të hapen.
 • Ai duhet të zgjidhë në mënyrë të drejtpërdrejtë ose nëpërmjet kontraktorëve çdo problem që mund të dalë.  

Detyrat

 • Mbikqyr dhe drejton të gjitha proceset e mirëmbajtjes në njësitë ekzistuese dhe ato të reja;
 • Monitoron shpenzimet dhe kontrollon buxhetin për mirëmbajtjen;
 • Mirëmban të gjitha pajisjet (kondicioner, frigorifer, etj.) për të siguruar standardet e punës;
 • Zhvillon procedura për mirëmbajtje dhe sigurohet që ato të zbatohen;
 • Kryen inspektime në njësitë e rrjetit për të identifikuar dhe zgjidhur problemet;
 • Planifikon dhe mbikqyr të gjitha riparimet dhe instalimet e ndryshme në njësitë ekzistuese dhe ato të reja;
 • Vendos planin e riparimeve dhe pastrimit dhe vlerëson preventivët për kostot;
 • Monitoron stokun për artikujt e konsumit (kancelari, produkte pastrimi, ujë, etj.) dhe bën porosi për furnizim sipas nevojës;
 • Menaxhon marrëdhënien me kontraktorët;
 • Kontrollon sistemet elektrike dhe hidraulike të njesive për të siguarar funksionalitetin e tyre;
 • I përgjigjet telefonatave emergjente për riparime;
 • Dokumenton dhe kryen raporte për punët e kryera dhe që do të kryen.

Kualifikimet

 • Eksperiencë si menaxher mirëmbajtje;
 • Experiencë në planifikim;
 • Të njohë mirë aspektet teknike të sistemit hidraulik, elektrik, zdrukthtari, etj;
 • Njohuri të mira mbi makineritë dhe pajisjet e objekteve;
 • Aftësi të mira për të ndiekur dhe raportuar aktivitetet e ndryshme;
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
 • Aftësi të shkëlqyera organizimi dhe drejtimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".