Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-02-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Ndërtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxheri i Mirëmbajtjes do të jetë përgjegjës për mirëmbajtjen e njësive të banimit, ambjenteve publike, ambjenteve në bashkëpronësi, strukturave dhe sistemeve të instaluara sipas rregullave dhe standardeve të kompanisë.   

Detyrat

 • Planifikon planin e punës së ekipit dhe supervizon zbatimin e tij.
 • Regjistron të dhënat e inspektimeve në librin e kontrolleve për të gjitha inspektimet e realizuara dhe raporton me raporte te Eprori.
 • Realizon ruajtjen e të dhënave elektronike dhe fizike sipas procedurave të kompanisë.
 • Inspekton njësitë e banimit dhe realizon riparimet e nevojshme.
 • Harton listat për furnizimin me materiale.
 • Realizon kontroll të inventareve sipas procedurave të kompanisë.
 • Monitoron dhe kontrollon sistemet mbrojtjes nga zjarri.
 • Kontrollon mirembajtjen e fasadave.
 • Inspekton strukturat mekanike & elektrike si edhe kaldajat, sistemet e ventilimit dhe pompave që të funksionojnë sipas parametrave të përcaktuara.
 • ërgatit rregulloren e Sigurimit Teknik, kontrollon zbatimin e saj.
 • Mirëmban dhe riparon ambjentet e brendshme të ndërtimit.
 • Miremban pajisjet elektroshtepiake të ambjentëve të dhëna me qera.
 • Inspekton dhe kujdeset për mbarëvajtjen e garazhdeve.
 • Përgatit raportet e aktiviteteve që zhvillon kompania për banoret e rezidencave. Inspekton mirembajtjen e kunetave dhe kanalizimeve.
 • Realizon vlerësimin e performancës për stafin në varësi dhe zhvillon trajnimin e tyre.
 • Në bazë të rezultatit të performancës jep vleresimet monetare për stafin apo masat disiplinore.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar arsimin e mesëm per Teknik Ndërtimi.
 • Të ketë eksperiencë pune të mëparshme si Menaxher në fushën e ndërtimit ose në atë të mirëmbajtjes.
 • Të zotrojë shumë mirë "Paketën Office''.
 • Të ketë njohuri mbi sistemet elektrike, hidraulike, mekanike,etj.
 • Të ketë njohuri mbi procedurat e inspektimit dhe sigurisë në vendin e punës.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese me kolegët, stafin dhe klientët.
 • Të jetë i aftë të organizojë punën në menyrë individuale dhe në grup.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887, date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale". 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".