Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 74192

Menaxher Logjistike

Fier , Lushnje, Shqipëri 21-02-2023 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

21-02-2023

25-01-2023

---


Përshkrimi

Partner-al kerkon te punesoje Menaxher Logjistike per nje kompani prodhimi dhe distribucioni ne Lushnje, Fier. 


Detyrat

Menaxheri i Logjistikës punon pranë zyrave qëndrore Lushnje, nën supervizimin e drejtorit te zinxhirit te furnizimit dhe kryen këto detyra:

 • Mirëmban flotën e Shoqerise, harton dhe implementon të gjithë rregulloret dhe procedurat e transportit dhe mirëmbajtjes së mjeteve të shoqërisë;
 • Koordinon me Departamentin e Shitjeve per zbatimin e planit te shitjeve duke garantuar mbulimin me mjete si dhe duke u siguruar qe te gjithe shoferet zbatojne rregulloret dhe procedurat e Logjistikes ne drejtimin dhe mirembajtjen e mjetit;
 • Koordinon transportin e punonjesve dhe stafit te brendshem te shoqerise;
 • Mban kontakt te afert me Menaxheret Rajonal te Shitjeve, Agjentet dhe Shoferet per ti suportuar me nevoja te mundshme per aspekte Logjistike;
 • Monitoron dhe supervizon mjetet ne perdorim nga stafi I kompanise dhe shpenzimet e tyre;
 • Kontrollon dhe siguron mirembajtjen e dokumentacionit te logjistikes (mjeteve), perfshire dokumentacion e mjeteve te shoqerise, plotesimin e formave dhe manualeve, kontrollimin e sistemit te masave ndeshkuese sipas rregullores, etj;
 • Monitoron sistemin e brendshem te GPS te kompanise per secilin mjet, mer masa dhe keshillon ne zbatimin e rregulloreve dhe mer masa me raste shkeljesh;
 • Kryen funksione të tjera të përcaktuara nga eprori.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare ;
 • Perben perparesi eksperienca ne logjistike;
 • Të ketë aftesi organizative;
 • Të jetë i komunikueshem;
 • Të ketë njohuri mbi pakten Office;
 • Të posedojë leje drejtimi automjeti;
 • Të jetë i aftë të punoje në grup;
 • Anglishtja perben perparesi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion ju lutem dërgoni CV-në tuaj në adresën: [email protected] ose ne 0675007774
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen për intervistë pune.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e nevojshme në mënyrë që të shtojnë vlerën duke u fokusuar në rezultate, produktivitet, cilësi, & kënaqësinë e klientit.


Partner.al është e specializuar në rekrutime, përzgjedhje stafi, Partner.al Sh.p.k është themeluar në Tiranë, Shtator 2017 nga Znj. Jonela Rama dhe Z. Aldi Qose pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, administrim dhe sherbimet e rekrutimit.


INFORMACIONE KONTAKTI