Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 14-10-2022 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni i Punes: Pergjegjes Logjistike 

 

 

Detyrat

Pershkrim i detyrave:

 • Menaxhim i njesise se shofereve dhe portiereve, kujdeset per mirembajtjen e flotes se automjeteve, organizon turnet e punes;
 • Pergatit raporte mujore per shpenzimet mujore, monitoron difektet ne flote dhe kujdeset te siguroje oferten me te mire ne treg ;
 • Merr pjese ne grupet e punes per hartimin, ndryshimin e rregulloreve dhe te procedurave qe lidhen me njesine qe drejton, propozon ndryshime dhe kujdeset qe te implementohen me sukses te gjitha rregulloret dhe procedurat e transportit dhe mirembajties se mjeteve te Shoqerise. 
 • Kontrollon dhe siguron mirembajtjen dhe perditesimin e dokumentacionit te logjistikes (mjeteve).
 • Monitoron sistemin e brendshem te GPS te kompanise per secilin mjet dhe ndermerr masa ne raste shkeljesh ne bashkepunim me Departamentin e Burimeve Njerezore. 
 • Monitoron respektimin e politikave dhe procedurave te brendshme nga stafi I Departamenteve te shofereve dhe portereve. Do te organizoje stafin e ketyre departamenteve ne oraret e punes sipas nevojes se shoqerise. 

Kualifikimet

Kerkesat dhe kualifikimet:

 • Pervoje pune e deshmuar si Menaxher i Logjistikes;
 • Te dhenat e menaxhimit te suksesshem te shperndarjes dhe logjistikes;
 • Aftesi e demonstrueshme per te udhehequr dhe menaxhuar stafin;
 • I afte per te perdorur/mesuar programet standarte te logjistikes;
 • Aftesi te shkelqyera analitike, te zgjidhjes se problemeve dhe organizative;
 • Aftesi per te punuar ne menyre te pavarur dhe per te trajtuar projekte te shumta;
 • Njeh shume mire kodin rrugor dhe cdo dispozite ligjore qe lidhet me qarkullimin e mjeteve te transportit ne Shqiperi ose shteteve ku shoqerise I lind nevoja te transportoje staf, pajsje etj. 
 • Deshmi profesionale ne Administrim Biznesi, Logjistike ose Zinxhiri i Furnizimit do te perbente avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv  ne adresen: [email protected] duke specifikuar në Subjekt të e-mail-it emrin e pozicionit.

duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".