Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Jupiter Group

Jupiter Group është një nga kompanitë lider në Shqipëri që operon në fushën e teknologjisë së informacionit. Kompania jonë ofron produkte dhe shërbime në fushat e IT-së, kancelerikeve, sistemeve të survejimit dhe Grafikës dhe printimeve, Produktet dhe shërbimet prekin përdoruesit personalë, bizneset, kompanitë e mëdha, institucionet shtetërore si dhe ato lokale. Duke implementuar gjithmonë tek...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr "Haxhi Dalliu", Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 42416052
 • Mobile: 00355 6820 20767

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fushë Kosovë, Kosovë 01-06-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim Biznesi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-06-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
10

Përshkrimi

JUPITER GROUP synon të rekrutojë:  Menaxhere të JUPITER KOSOVA Jupiter Kosova lindi dhe u zhvillua  duke  patur si pikënisje pasionin për teknologjinë e informacionit që Jupiter Computer Systems ka zhvilluar gjatë këtyre 20 viteve. Fokusi i kompanisë tonë është dedikimi me integritet për ti ofruar klienteve tanë shërbimet më cilësore, me cmimet më të mira. Këto vlera në fakt e kanë shndërruar sot Jupiter në një nga kompanitë brand në tregun mbarëshqiptar.  

Detyrat

 • Identifikimi dhe zhvillimi i mundësive të reja për biznes për klientët ekzistues dhe të rinj.
 • Manaxhimi i marrëdhënieve me klientët, duke përfshirë marrjen në telefon dhe takimet ballë për ballë.
 • Përgatitja e propozimeve me shkrim dhe prezantimeve.
 • Dhënia e prezantimeve dhe informimeve të klientëve sipas nevojës.
 • Përpunimi i informacionit të paraqitur gjatë takimeve të shitjes.
 • Krijimi i aleancave me firma të tjera ose me klientë për të lehtësuar marrjen e projekteve të mëdha.
 • Njohja shumë mire praktikat për blerjen, metodat kontraktuese, dhe metodat e prokurimit në favor të kompanisë.
 • Arritja e të ardhurave si edhe shtimi i tyre.

Kualifikimet

 • KandidatI duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme:
 • Të jetë e moshës 25 - 40 Vjeçe.
 • Të ketë mbaruar patjetër arsimin e lartë, niveli master.
 • Të ketë njohuri të kompjuterave, printerave si edhe aksesoreve te tyre.
 • Të ketë njohuri të shitjeve dhe marketingut.
 • Të ketë njohuri të programeve office dhe financës 5.
 • Të ketë aftësi kreative për dhënien e ideve dhe zgjidhjeve të reja.
 • Të jetë person me integritet, i hapur dhe i drejtpërdrejtë.
 • Të ketë aftesi komunikative dhe të përballoje punën nën stres.
 • Të krijojë marrëdhenie shumë të mira me kolegët dhe eprorët.
 • Të ketë patjetër të paktën 2 vjet eksperiencë pune.
 • Të ketë njohuri të gjuhës Angleze dhe Italiane.
 • Të ketë patjetër lejë të drejtimit të makinës.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Benefitet:
- Ambient pune komod dhe miqësor.
- Pagë konkuruese + bonus sipas objektivave.

Për të aplikuar ju lutem dërgoni CV-të dhe dokumente të tjera
që vërtetojnë kualifikimet tuaja në adresën e_mail:

[email protected]
Cel. : +355 68 20 45 535
Të dhënat që do të paraqitni nëpërmjet aplikimit tuaj do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi,
në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojtjen e të dhënave personale.
Më konkretisht sipas përcaktimeve të Kushtetutës së Republikës së Shqipërisë,
Ligjit në fuqi (Nr. 9887 datë 10.03.2008) "Për Mbrojtjen e të Dhënave Personale" dhe akteve nënligjore për zbatim.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".