Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agani LTD

Agani LTD

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 13-04-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

PHARMACEUTICAL - MEDICAL - DIAGNOSTICS

Prishtinë – Ferizaj Km 5 (ndertesa Royal Medical Hospital)

[email protected]  www.agani.net  

  • Menaxher i shitjes së pajisjeve dhe materialit Medicinal dhe Laboratorik

Kriteri minimal profesional:

  • Teknik i Mjekësisë Teknik Laborant i Biokimisë
  • Teknik i Farmacisë

Kualifikimet:

  • Minimum 1 vjet përvojë pune ne shitje ose marketing.
  • Njohja e mirë e gjuhës Angleze, në të folur dhe në të shkruar
  • Të kenë njohuri të shkëlqyera kompjuterike
  • Të posedojnë aftësi të shkëlqyera komunikimi, organizative dhe ndër-personale. 
  • Vetiniciativë dhe aftësi për punë efektive nën mbikëqyrje të kufizuar
  • Patentë shoferi (Kategoria B)

Kandidatët e interesuar ftohen që të dërgojnë: Letrën për shprehje te interesit dhe CV-në vetëm në: [email protected] Kandidatët e përzgjedhur do të ftohen në intervistë.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë