Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BAULED Sh.P.K

BAULED THE BEST LIGHTING SOLUTION The Bauled has focused on improving and providing the most energy-efficient lighting solutions. In striving to provide a comprehensive set of solutions for almost all possible lighting needs, Bauled brands have developed lines that fulfill everyday niches, such as home and office lighting, as well as specialized ones, such as warehouse and manufacturing. Luxmainer & Roettec’s line of products i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Albania, Rr. Pavarsia, mbrapa Casa Italia
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 067 6060100

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e ndricimit Bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin : Specialist i Mediave Sociale

Detyrat

 • Zhvillon dhe menaxhon strategjinë e rrjeteve sociale të shoqërisë.
 • Menaxhon dhe mbikëqyr përmbajtjen e medias sociale.
 • Menaxhon dhe përditëson faqen web të kompanisë.
 • Krijon kalendarë dhe bën planifikime të detajuara për realizimin e fushatave specifike afatgjata të marketingut në rrjetet sociale.
 • Vlerëson efektin e fushatave të ndryshme të kompanisë në rrjetet sociale.
 • Përditësohet me praktikat dhe zhvillimet më të fundit në fushën e mediave sociale.
 • Punon në bashkëpunim të ngushtë me departamentin e marketingut në mënyrë që strategjia e marketingut në median sociale të jetë në përputhje me strategjinë e përgjithshme të marketingut të kompanisë.
 • Komunikon me profesionistë dhe influencues të mediave sociale për të zgjeruar rrjetin e ndjekësve dhe kategoritë e tyre.
 • Sugjeron ndryshime të reja të nevojshme për përmirësimin e strategjisë së marketingut në rrjetet sociale të kompanisë.
 • Merr pjesë në trajnimet dhe takimet që organizon kompania, si dhe e përfaqëson atë në takime, mbledhje, trajnime, udhëtime pune kur vlerësohet e nevojshme nga specialisti i burimeve njerëzore.
 • Raporton pranë menaxherit të marketingut për kryerjen e detyrave dhe përgjegjësive.

Kualifikimet

Adresa ; Rruga Pavarsia, mbrapa Casa Italia, Kashar, Tiranë Nr Kontakti: 067 60 42 987

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected] 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".