Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86389

Menaxher i Mirëmbajtjes

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Mirëmbajtës Godine

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K është krijuar në vitin 2004 dhe operon në një sërë fushash të ndryshme shërbimi duke përfshirë Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar të produkteve Vodafone Albania; Shërbimet Doganore në të gjithë territorin e Shqipërisë; Qeradhënien e Makinave nëpërmjet Franchises së prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e përdorimit të brandit ndërkombëtar në të gjithë Ballkanin;

Pozicioni : Menaxher i Mirëmbajtjes

Departamenti: Departamenti i Mirëmbajtjes, Sektori i Makinave me Qira                                                   

Vendndodhja: Tiranë, Rinas


Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë:

 • Përgjigjet për ruajtjen dhe mirëmbajtjen e automjeteve të marra në ngarkim duke siguruar që asnjë mjet të mos ketë probleme teknike.
 • Kryen të gjitha procedurat e nevojshme me kompanitë e sigurimit.
 • Ndjek procesin e kolaudimit të mjetit sipas procedurës përkatëse.
 • Kujdeset për bërjen gati të targave.
 • Krijon dosjet në sistem me problematikat e makinave dhe shërbimet e nevojshme.
 • Kujdeset për dërgimin e makinave në servis sipas planit ditor të punës si edhe ndjek me prioritet nxjerrjen e tyre nga servisi.
 • Kujdeset për ripërtëritjen e dokumentacionit të makinave (leje qarkullimi, certifikata pronësie, SGS, kontrolli fizik , etj) brenda afatit të kërkuar.
 • Organizon stafin duke ndarë detyra dhe duke vendosur prioritete.
 • Mbulon avaritë brenda territorit të vendit dhe organizon transportin me karrotrec të mjetit në rast nevoje.
 • Hap kaskot dhe ndjek dëmet me kompanitë përkatëse.
 • Kontrollon mjetet në Pick Up dhe Drop Off.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë

 Eksperienca: 2 vite

Aftësitë dhe Kualifikimet:

 • 2 vite ekpsepriencë e mëparshme në pozicione të ngjashme
 • Arsimi i lartë në degët mekanike përbën avantazh
 • Aftësi menaxhuese, planifikuese dhe organizative
 • I orientuar ndaj objektivave dhe energjik
 • Njohës i gjuhës angleze dhe paketës Office

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

 Nëse jeni të interesuar, ju lutem dërgoni CV-në tuaj në adresën [email protected] duke vendosur si subjekt "Menaxher i Mirëmbajtjes".
 Adresa: Hotel “Rogner”, ”Dëshmorët e Kombit”, Tiranë, Albania.

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.loginalbania.al


LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 2004 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonisë dhe aparaturave telefonike; shërbime që lidhen me pritjen e turisteve; Shoqërues në pikat turistike brenda e jashtë vendit dhe përkthyes; organizim eventesh, etj.


INFORMACIONE KONTAKTI