Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agikons

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brez...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-02-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-02-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Menaxher i Ambienteve me Qera

Detyrat

 • Kujdeset për mbikqyrjen periodike të ambienteve që jepen me qera nga kompania.
 • Plotëson dokumentacionit përkatës për çdo inspektim të kryer.
 • Ndjek problematikat e likuiditetit me klientët.
 • Ndjek punimet gjatë kohës së përgatitjes së ambientit që do të jepet me qera si edhe kujdeset për mobilimin e ambjentit.
 • Plotëson formularin e inventarizimit në momentin e dorëzimit të ambientit te klienti.
 • Plotëson procesverbalin sëbashku me Administratorin për leximin e sahateve të ujit dhe të energjise elektrike për të filluar faturimin e tyre.
 • Raporton problematikat e evidentuara tek Menaxherët përkatës dhe ndjek mbylljen e tyre brenda afateve kohore të vendosura.
 • Mban kontakteve të rregullta me Qeramarrësit.
 • Suporton në çdo moment për çdo informacion apo problem që do të kenë qeramarrësit.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar Arsimin e Larte.
 • Të ketë eksperiencë pune të mëparshme në këtë profil pune.
 • Të ketë njohuri shumë të mira të ''Paketës Office''.
 • Të njohë mire gjuhën Angleze, njohja e një gjuhe tjetër përbën avantazh.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizuese.
 • Te jetë korrekt në zbatimin e detyrave të ngarkuara.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".