Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 77021

Menaxher/e Shitjesh ne sektorin imobiliar

Tirane, Shqipëri 30-06-2023 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

30-06-2023

---

---


Përshkrimi

Menaxher/e Shitjesh  

FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe imobiliare Shqiptare.
Ndërsa forcojmë pozicionin tonë në Shqipëri si kompani lider në ofrimin e shërbimeve imobiliare,ne po zgjerojmë aktivitetet tona në treg.
Ne jemi në kërkim të personave të motivuar dhe të apasionuar për t'u bashkuar me ne në pozicionin Menaxher/e Shitjesh  :

Cfarë do të gjeni në Future Home?

 • Aktivitete dhe Trajnime të vazhdueshme (brenda dhe jashtë vendit),për të sjellë në treg konsulentë profesionistë dhe të përgatitur.
 • Idetë e reja, kreativiteti yt , aftesitë e tua të komunikimit,dhe më e rëndësishmja dëshira jote për punën do të jenë gjithmonë të vlerësuara nga Kompania.
 • Promovim bazuar mbi produktivitetin, punën e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe profesionalizmin e treguar.
 • Ofrohet suport nga ekipi dhe kërkohet standart shërbimi tek klienti.

 

 


Kualifikimet

Cfarë kërkohet:

 • Të keni mbaruar shkollën e lartë Bachelor/Master.
 • Të keni përvoja të mëparshme në
 • Bashkëpunues/e dhe të pëlqeni punën në
 • Të dini minimalisht një gjuhë të
 • Energjik/e dhe ambicioz/e.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe prezantimi.
 • Të dini të përdorni programet bazë kompjuterike

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Shënim: Kandidatët duhet të jenë mbi moshën 23 vjec.

Dërgoni CV me foto në:  [email protected]

+355693076666


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Future Home

FUTURE HOME Real Estate – Kompania Më E Madhe Imobiliare Shqiptare

Një Brand pikënisjen e të cilit e shenjon viti 2012, por formalizohet në 2015 falë pasionit e përkushtimit kah nevojave të tregut ende të brishtë.

Sot, më 2023 Future Home, është kompania imobiliare më e madhe shqiptare. Vendi i takimit me Okazionet ;Gama më e gjerë e pasurive të paluajtshme në Tiranë ,Durrës dhe Korce.Me tipologji të: