Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Puka Uje Natyral

Puka uje natyral, me origjine nga nje nder vendet me te mira shqiptare dhe me nje oksigjen te tille si ne Puke e ben pjese te pandashme te jetes tone kete uje te mrekullueshem.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-06-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1 ALL
Data e përfundimit
02-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Uji Puka eshte nje kompani e krijuar rishtazi ne prodhimin dhe tregtimin e ujit natyral Puka.

Ne kemi ndërtuar Puka Ujë Natyral me pasion, besim ne këte produkt . 
Kompania jone kerkon te punesoje: Menaxher/ Menaxhere shitje 

Detyrat

Detyrat:

1-Pergjegjes per gjenerimin e klienteve te rinj;

2-Menaxhon dhe ndjek mardheniet me klientet;

3-Raporton rregullisht per ecurine e tregut dhe klienteve;

4-Planifikon shitjet ne zonen e caktuar.

Kualifikimet

Kualifikimet:

1-Arsim  i larte ;

2-Te kete eksperience pune si agjent shitje;

3-Te kete aftesi te mira komunikimi dhe negocimi ;

4-Te zoteroje leje drejtimi automjeti(patente te klasit C);

5- Te jete banues ne Tirane.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj tek [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".